Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2022/2023


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. ŁKS II Łódź 34 68 20 8 6 76 - 41
2. Legionovia Legionowo 34 64 18 10 6 71 - 43
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 64 18 10 6 62 - 39
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 61 18 7 9 66 - 45
5. Legia II Warszawa 34 55 15 10 9 66 - 48
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 55 15 10 9 51 - 43
7. Unia Skierniewice 34 53 15 8 11 41 - 38
8. Mławianka Mława 34 52 15 7 12 83 - 71
9. Jagiellonia II Białystok 34 49 13 10 11 65 - 54
10. Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 56 - 52
11. Pilica Białobrzegi 34 45 12 9 13 53 - 55
12. Sokół Ostróda 34 36 10 6 18 49 - 71
13. Olimpia Zambrów 34 36 9 9 16 40 - 63
14. Broń Radom 34 35 9 8 17 60 - 76
15. Warta Sieradz 34 34 8 10 16 39 - 53
16. Concordia Elbląg 34 33 8 9 17 38 - 61
17. Błonianka Błonie 34 30 8 6 20 35 - 68
18. Ursus Warszawa 34 25 5 10 19 42 - 72



1. kolejka - 6/7. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Ursus Warszawa 2 : 2 Błonianka Błonie
Broń Radom 3 : 1 Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława 0 : 2 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz 3 : 1 Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi 1 : 3 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 0 : 0 Unia Skierniewice
Concordia Elbląg 0 : 2 ŁKS II Łódź
2. kolejka - 13/14. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 0 ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice 0 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 1 : 2 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 2 : 4 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 0 : 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 Mławianka Mława
Sokół Ostróda 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 3 : 2 Broń Radom
3. kolejka - 17. sierpnia 2022 (Środa)
Broń Radom 1 : 0 Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Ursus Warszawa
Mławianka Mława 4 : 3 Sokół Ostróda
Legia II Warszawa 2 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 2 : 3 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 : 4 Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg 2 : 4 Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź 1 : 2 Unia Skierniewice
4. kolejka - 20/21. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 0 : 1 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 2 : 2 ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok 5 : 2 Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 2 Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 2 : 2 Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 Warta Sieradz
Sokół Ostróda 0 : 2 Legia II Warszawa
Ursus Warszawa 1 : 2 Mławianka Mława
Broń Radom 1 : 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5. kolejka - 27/28. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Błonianka Błonie
Mławianka Mława 4 : 2 Broń Radom
Legia II Warszawa 2 : 2 Ursus Warszawa
Warta Sieradz 0 : 0 Sokół Ostróda
Pilica Białobrzegi 0 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 1 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź 2 : 2 Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice 0 : 2 Legionovia Legionowo
6. kolejka - 3/4. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 2 Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz 2 : 0 Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 1 Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda 3 : 0 Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa 1 : 1 Warta Sieradz
Broń Radom 2 : 2 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 3 Mławianka Mława
7. kolejka - 10/11. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Mławianka Mława 4 : 1 Błonianka Błonie
Legia II Warszawa 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz 0 : 4 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 0 : 0 Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów 2 : 3 Sokół Ostróda
Concordia Elbląg 2 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź 0 : 4 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo 4 : 1 Jagiellonia II Białystok
8. kolejka - 17/18. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 5 Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Legionovia Legionowo 18. września 2022
Pelikan Łowicz 1 : 2 Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 ŁKS II Łódź
Sokół Ostróda 2 : 1 Concordia Elbląg
Ursus Warszawa 3 : 3 Olimpia Zambrów
Broń Radom 1 : 1 Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Warta Sieradz
Mławianka Mława 2 : 2 Legia II Warszawa
9. kolejka - 24/25. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Legia II Warszawa 6 : 2 Błonianka Błonie
Warta Sieradz 2 : 2 Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 : 0 Broń Radom
Concordia Elbląg 1 : 1 Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź 2 : 1 Sokół Ostróda
Unia Skierniewice 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo 4 : 1 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10. kolejka - 1/2. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 3 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 0 : 0 Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda 0 : 4 Unia Skierniewice
Ursus Warszawa 2 : 2 ŁKS II Łódź
Broń Radom 4 : 0 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Olimpia Zambrów
Mławianka Mława 6 : 2 Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa 4 : 1 Warta Sieradz
11. kolejka - 8/9. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Warta Sieradz 0 : 1 Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 1 : 0 Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów 3 : 2 Mławianka Mława
Concordia Elbląg 2 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź 2 : 1 Broń Radom
Unia Skierniewice 2 : 0 Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo 1 : 1 Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Pelikan Łowicz
12. kolejka - 15/16. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 1 Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16. października 2022
Sokół Ostróda 3 : 2 Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa 1 : 3 Legionovia Legionowo
Broń Radom 3 : 2 Unia Skierniewice 16. października 2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 2 ŁKS II Łódź
Mławianka Mława 3 : 3 Concordia Elbląg
Legia II Warszawa 3 : 1 Olimpia Zambrów
Warta Sieradz 0 : 0 Pilica Białobrzegi
13. kolejka - 22/23. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Pilica Białobrzegi 2 : 0 Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów 2 : 0 Warta Sieradz
Concordia Elbląg 1 : 2 Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź 4 : 1 Mławianka Mława
Unia Skierniewice 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 3 : 3 Broń Radom
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 2 Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz 1 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23. października 2022
14. kolejka - 29/30. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 0 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda 4 : 1 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Legionovia Legionowo
Mławianka Mława 0 : 0 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 0 : 7 ŁKS II Łódź
Warta Sieradz 0 : 0 Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi 4 : 2 Olimpia Zambrów
15. kolejka - 5/6. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 0 : 3 Błonianka Błonie
Concordia Elbląg 1 : 3 Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź 2 : 2 Warta Sieradz
Unia Skierniewice 1 : 0 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 1 : 2 Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok 4 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Broń Radom
Pelikan Łowicz 3 : 1 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Sokół Ostróda
16. kolejka - 12/13. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 2 : 3 Sokół Ostróda
Ursus Warszawa 1 : 7 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom 3 : 2 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mławianka Mława 1 : 3 Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa 1 : 2 Legionovia Legionowo
Warta Sieradz 1 : 2 Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi 1 : 3 ŁKS II Łódź
Olimpia Zambrów 3 : 1 Concordia Elbląg
17. kolejka - 19/20. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 0 : 0 Błonianka Błonie 29. marca 2023
ŁKS II Łódź 6 : 0 Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice 4 : 1 Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo 0 : 1 Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Mławianka Mława
Pelikan Łowicz 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 Broń Radom
Sokół Ostróda 4 : 3 Ursus Warszawa
18. kolejka - 4/5. marca 2023 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 0 Ursus Warszawa
Sokół Ostróda 3 : 4 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 2 Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 2 Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok 4 : 0 Warta Sieradz
Legionovia Legionowo 2 : 0 Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice 0 : 1 Olimpia Zambrów
ŁKS II Łódź 3 : 0 Concordia Elbląg
19. kolejka - 12. kwietnia 2023 (Środa)
ŁKS II Łódź 2 : 1 Błonianka Błonie
Concordia Elbląg 1 : 1 Unia Skierniewice 12. kwietnia 2023
Olimpia Zambrów 0 : 2 Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi 0 : 0 Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz 2 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 3 : 2 Pelikan Łowicz
Mławianka Mława 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 0 Sokół Ostróda
Broń Radom 0 : 1 Ursus Warszawa 5. kwietnia 2023
20. kolejka - 18. marca 2023 (Sobota)
Błonianka Błonie 1 : 1 Broń Radom
Ursus Warszawa 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda 1 : 4 Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 2 : 0 Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 2 : 2 Concordia Elbląg
Unia Skierniewice 1 : 0 ŁKS II Łódź
21. kolejka - 2023-03-25 / 2023-05-10 (Sobota / Środa)
Unia Skierniewice 1 : 0 Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź 3 : 2 Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg 1 : 0 Jagiellonia II Białystok 10. maja 2023
Olimpia Zambrów 0 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 : 0 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 0 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 0 : 0 Sokół Ostróda
Mławianka Mława 5 : 1 Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Broń Radom
22. kolejka - 1/2. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 2 : 4 Mławianka Mława
Ursus Warszawa 0 : 2 Legia II Warszawa
Sokół Ostróda 0 : 4 Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz 2 : 1 Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok 3 : 3 ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo 4 : 0 Unia Skierniewice
23. kolejka - 7/8. kwietnia 2023 (Piątek / Sobota)
Legionovia Legionowo 3 : 0 Błonianka Błonie
Unia Skierniewice 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź 2 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg 2 : 0 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 1 : 0 Sokół Ostróda
Warta Sieradz 4 : 0 Ursus Warszawa
Legia II Warszawa 5 : 2 Broń Radom
Mławianka Mława 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
24. kolejka - 15/16. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 4 Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Legia II Warszawa
Broń Radom 2 : 1 Warta Sieradz
Ursus Warszawa 3 : 1 Pilica Białobrzegi
Sokół Ostróda 2 : 3 Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 0 : 1 ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok 4 : 0 Legionovia Legionowo
25. kolejka - 22/23. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice 2 : 1 Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg 2 : 0 Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów 2 : 0 Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi 3 : 1 Broń Radom
Warta Sieradz 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa 4 : 1 Mławianka Mława
26. kolejka - 29/30. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 0 : 2 Legia II Warszawa
Mławianka Mława 0 : 2 Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 1 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 2 : 2 Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa 4 : 3 Concordia Elbląg
Sokół Ostróda 0 : 2 ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz 1 : 1 Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Jagiellonia II Białystok
27. kolejka - 6/7. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice 2 : 0 Sokół Ostróda
ŁKS II Łódź 3 : 2 Ursus Warszawa
Concordia Elbląg 3 : 2 Broń Radom
Olimpia Zambrów 0 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 : 0 Mławianka Mława
Warta Sieradz 2 : 3 Legia II Warszawa
28. kolejka - 13/14. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 0 : 2 Warta Sieradz
Legia II Warszawa 2 : 4 Pilica Białobrzegi
Mławianka Mława 1 : 1 Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Concordia Elbląg
Broń Radom 3 : 3 ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa 0 : 1 Unia Skierniewice
Sokół Ostróda 1 : 2 Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
29. kolejka - 20/21. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Pelikan Łowicz 5 : 2 Błonianka Błonie 21. maja 2023
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 3 : 1 Sokół Ostróda 21. maja 2023
Legionovia Legionowo 2 : 1 Ursus Warszawa
Unia Skierniewice 0 : 1 Broń Radom
ŁKS II Łódź 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg 2 : 1 Mławianka Mława
Olimpia Zambrów 0 : 3 Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi 1 : 1 Warta Sieradz
30. kolejka - 24. maja 2023 (Środa)
Błonianka Błonie 0 : 6 Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz 1 : 0 Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa 0 : 1 Concordia Elbląg
Mławianka Mława 4 : 6 ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Unia Skierniewice
Broń Radom 1 : 2 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 2 : 0 Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Pelikan Łowicz
31. kolejka - 27/28. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz 1 : 1 Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 0 Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Broń Radom
Legionovia Legionowo 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 : 3 Mławianka Mława
ŁKS II Łódź 2 : 0 Legia II Warszawa
Concordia Elbląg 1 : 1 Warta Sieradz
Olimpia Zambrów 4 : 0 Pilica Białobrzegi
32. kolejka - 3. czerwca 2023 (Sobota)
Błonianka Błonie 1 : 1 Olimpia Zambrów
Pilica Białobrzegi 4 : 0 Concordia Elbląg
Warta Sieradz 0 : 0 ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa 1 : 1 Unia Skierniewice
Mławianka Mława 2 : 5 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 3 Jagiellonia II Białystok
Broń Radom 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 2 Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7. czerwca 2023
33. kolejka - 10/11. czerwca 2023 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda 2 : 1 Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 5 : 2 Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 3 : 3 Mławianka Mława
Legionovia Legionowo 3 : 1 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 3 : 2 Warta Sieradz
ŁKS II Łódź 1 : 0 Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg 0 : 0 Olimpia Zambrów
34. kolejka - 17. czerwca 2023 (Sobota)
Błonianka Błonie 4 : 2 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 1 : 3 ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi 2 : 2 Unia Skierniewice
Warta Sieradz 1 : 0 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 5 : 0 Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Pelikan Łowicz
Broń Radom 1 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 2 Sokół Ostróda
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.0326828956604