Środa, 17.08.2022, Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2022/2023


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 6 2 0 0 5 - 2
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 4 1 1 0 4 - 2
3. Legia II Warszawa 2 4 1 1 0 3 - 1
4. Ursus Warszawa 2 4 1 1 0 5 - 4
5. Błonianka Błonie 2 4 1 1 0 3 - 2
6. Olimpia Zambrów 2 4 1 1 0 2 - 1
7. Broń Radom 2 3 1 0 1 5 - 4
8. Legionovia Legionowo 2 3 1 0 1 4 - 3
9. ŁKS II Łódź 2 3 1 0 1 2 - 1
10. Pilica Białobrzegi 2 3 1 0 1 5 - 5
11. Warta Sieradz 2 3 1 0 1 4 - 4
12. Mławianka Mława 2 3 1 0 1 3 - 3
13. Pelikan Łowicz 2 3 1 0 1 2 - 2
14. Unia Skierniewice 2 2 0 2 0 0 - 0
15. Concordia Elbląg 2 1 0 1 1 0 - 2
16. Sokół Ostróda 2 0 0 0 2 3 - 6
17. Jagiellonia II Białystok 2 0 0 0 2 3 - 7
18. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 0 0 0 2 1 - 5



1. kolejka - 6/7. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Ursus Warszawa 2 : 2 Błonianka Błonie
Broń Radom 3 : 1 Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława 0 : 2 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz 3 : 1 Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi 1 : 3 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 0 : 0 Unia Skierniewice
Concordia Elbląg 0 : 2 ŁKS II Łódź
2. kolejka - 13/14. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 0 ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice 0 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 1 : 2 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 2 : 4 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 0 : 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 3 Mławianka Mława
Sokół Ostróda 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 3 : 2 Broń Radom
3. kolejka - 17. sierpnia 2022 (Środa)
Broń Radom : Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Ursus Warszawa
Mławianka Mława : Sokół Ostróda
Legia II Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz : Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg : Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź : Unia Skierniewice
4. kolejka - 20/21. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo : ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok : Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz : Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Warta Sieradz
Sokół Ostróda : Legia II Warszawa
Ursus Warszawa : Mławianka Mława
Broń Radom : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5. kolejka - 27/28. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Błonianka Błonie
Mławianka Mława : Broń Radom
Legia II Warszawa : Ursus Warszawa
Warta Sieradz : Sokół Ostróda
Pilica Białobrzegi : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź : Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice : Legionovia Legionowo
6. kolejka - 3/4. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok : Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz : Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda : Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa : Warta Sieradz
Broń Radom : Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Mławianka Mława
7. kolejka - 10/11. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Mławianka Mława : Błonianka Błonie
Legia II Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz : Broń Radom
Pilica Białobrzegi : Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów : Sokół Ostróda
Concordia Elbląg : Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź : Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Jagiellonia II Białystok
8. kolejka - 17/18. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz : Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki : ŁKS II Łódź
Sokół Ostróda : Concordia Elbląg
Ursus Warszawa : Olimpia Zambrów
Broń Radom : Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Warta Sieradz
Mławianka Mława : Legia II Warszawa
9. kolejka - 24/25. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Legia II Warszawa : Błonianka Błonie
Warta Sieradz : Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Broń Radom
Concordia Elbląg : Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź : Sokół Ostróda
Unia Skierniewice : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10. kolejka - 1/2. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz : Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda : Unia Skierniewice
Ursus Warszawa : ŁKS II Łódź
Broń Radom : Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Mławianka Mława : Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa : Warta Sieradz
11. kolejka - 8/9. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Warta Sieradz : Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi : Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów : Mławianka Mława
Concordia Elbląg : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź : Broń Radom
Unia Skierniewice : Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo : Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Pelikan Łowicz
12. kolejka - 15/16. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda : Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa : Legionovia Legionowo
Broń Radom : Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : ŁKS II Łódź
Mławianka Mława : Concordia Elbląg
Legia II Warszawa : Olimpia Zambrów
Warta Sieradz : Pilica Białobrzegi
13. kolejka - 22/23. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Pilica Białobrzegi : Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów : Warta Sieradz
Concordia Elbląg : Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź : Mławianka Mława
Unia Skierniewice : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Broń Radom
Jagiellonia II Białystok : Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz : Lechia Tomaszów Mazowiecki
14. kolejka - 29/30. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda : Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom : Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Legionovia Legionowo
Mławianka Mława : Unia Skierniewice
Legia II Warszawa : ŁKS II Łódź
Warta Sieradz : Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi : Olimpia Zambrów
15. kolejka - 5/6. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów : Błonianka Błonie
Concordia Elbląg : Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź : Warta Sieradz
Unia Skierniewice : Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo : Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Broń Radom
Pelikan Łowicz : Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Sokół Ostróda
16. kolejka - 12/13. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Sokół Ostróda
Ursus Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom : Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mławianka Mława : Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa : Legionovia Legionowo
Warta Sieradz : Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi : ŁKS II Łódź
Olimpia Zambrów : Concordia Elbląg
17. kolejka - 19/20. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg : Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź : Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice : Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo : Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok : Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Mławianka Mława
Pelikan Łowicz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Broń Radom
Sokół Ostróda : Ursus Warszawa
18. kolejka -
Błonianka Błonie : Ursus Warszawa
Sokół Ostróda : Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz : Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok : Warta Sieradz
Legionovia Legionowo : Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice : Olimpia Zambrów
ŁKS II Łódź : Concordia Elbląg
19. kolejka -
ŁKS II Łódź : Błonianka Błonie
Concordia Elbląg : Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów : Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi : Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa : Pelikan Łowicz
Mławianka Mława : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Sokół Ostróda
Broń Radom : Ursus Warszawa
20. kolejka -
Błonianka Błonie : Broń Radom
Ursus Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda : Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz : Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok : Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo : Concordia Elbląg
Unia Skierniewice : ŁKS II Łódź
21. kolejka -
Unia Skierniewice : Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź : Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg : Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi : Pelikan Łowicz
Warta Sieradz : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa : Sokół Ostróda
Mławianka Mława : Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Broń Radom
22. kolejka -
Błonianka Błonie : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom : Mławianka Mława
Ursus Warszawa : Legia II Warszawa
Sokół Ostróda : Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz : Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok : ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo : Unia Skierniewice
23. kolejka -
Legionovia Legionowo : Błonianka Błonie
Unia Skierniewice : Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg : Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi : Sokół Ostróda
Warta Sieradz : Ursus Warszawa
Legia II Warszawa : Broń Radom
Mławianka Mława : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
24. kolejka -
Błonianka Błonie : Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Legia II Warszawa
Broń Radom : Warta Sieradz
Ursus Warszawa : Pilica Białobrzegi
Sokół Ostróda : Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz : ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok : Legionovia Legionowo
25. kolejka -
Jagiellonia II Białystok : Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice : Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg : Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów : Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi : Broń Radom
Warta Sieradz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa : Mławianka Mława
26. kolejka -
Błonianka Błonie : Legia II Warszawa
Mławianka Mława : Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Pilica Białobrzegi
Broń Radom : Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa : Concordia Elbląg
Sokół Ostróda : ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz : Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Jagiellonia II Białystok
27. kolejka -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok : Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice : Sokół Ostróda
ŁKS II Łódź : Ursus Warszawa
Concordia Elbląg : Broń Radom
Olimpia Zambrów : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi : Mławianka Mława
Warta Sieradz : Legia II Warszawa
28. kolejka -
Błonianka Błonie : Warta Sieradz
Legia II Warszawa : Pilica Białobrzegi
Mławianka Mława : Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Concordia Elbląg
Broń Radom : ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa : Unia Skierniewice
Sokół Ostróda : Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
29. kolejka -
Pelikan Łowicz : Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok : Sokół Ostróda
Legionovia Legionowo : Ursus Warszawa
Unia Skierniewice : Broń Radom
ŁKS II Łódź : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg : Mławianka Mława
Olimpia Zambrów : Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi : Warta Sieradz
30. kolejka -
Błonianka Błonie : Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz : Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa : Concordia Elbląg
Mławianka Mława : ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Unia Skierniewice
Broń Radom : Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa : Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Pelikan Łowicz
31. kolejka -
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz : Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok : Broń Radom
Legionovia Legionowo : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice : Mławianka Mława
ŁKS II Łódź : Legia II Warszawa
Concordia Elbląg : Warta Sieradz
Olimpia Zambrów : Pilica Białobrzegi
32. kolejka -
Błonianka Błonie : Olimpia Zambrów
Pilica Białobrzegi : Concordia Elbląg
Warta Sieradz : ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa : Unia Skierniewice
Mławianka Mława : Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Jagiellonia II Białystok
Broń Radom : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa : Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda : Lechia Tomaszów Mazowiecki
33. kolejka -
Sokół Ostróda : Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz : Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok : Mławianka Mława
Legionovia Legionowo : Legia II Warszawa
Unia Skierniewice : Warta Sieradz
ŁKS II Łódź : Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg : Olimpia Zambrów
34. kolejka -
Błonianka Błonie : Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów : ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi : Unia Skierniewice
Warta Sieradz : Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa : Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Pelikan Łowicz
Broń Radom : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa : Sokół Ostróda
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.029279232025146