Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2014

Studniówka mimo przeszkód. Zobacz, jak bawili się maturzyści Szkoły Muzycznej (opinia nadesłana)

26.01.2014, 16:57:09 Rozmiar tekstu: A A A
Studniówka mimo przeszkód. Zobacz, jak bawili się maturzyści Szkoły Muzycznej
fot. Mirosław Kliński

Kolejna studniówka już za nami. Tym razem uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego świętowali swoją ostatnią zabawę na przysłowiowe 100 dni przed maturą. Bal odbył się w Bibliotece Elbląskiej ze względu na pożar w szkole, który miał miejsce tydzień temu. Jednak nie przeszkodziło to w zorganizowaniu hucznej imprezy, na której wszyscy bawili się wyśmienicie.

- Studniówka to czas zabawy, bal który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że spędzimy go razem z wami – takimi słowami Adam Kusiński oraz Agata Zielińska, maturzyści prowadzący część oficjalną, zwrócili się do grona pedagogicznego, rodziców oraz reszty uczniów, rozpoczynając bal studniówkowy.

Dyrektor szkoły Andrzej Korpacki również przywitał wszystkich gości – Tutaj już na samym początku balu panuje gorąca i przyjazna atmosfera. Zapominamy o chłodach, zapominamy o mrozach, a tym samym proponuje, abyśmy zapomnieli o wszelkich kłopotach. Jest to naprawdę jedyny i niepowtarzalny bal w waszym życiu. Jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że tak cudownie przygotowaliście tę studniówkę. W waszym towarzystwie człowiek jest w stanie zrobić wszystko, zawojować świat. To nie tylko te momenty, kiedy wspólnie się bawimy, to także te momenty, kiedy wspólnie pracujemy, a przed nami jeszcze dużo pracy, a potem wspaniały finał. Zawsze będziecie członkami wielkiej rodziny Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego.

Pożar w szkole, który miał miejsce tydzień temu pokrzyżował plany maturzystom, jednak nie przeszkodziło im to w zorganizowaniu kolejnej studniówki w tak krótkim czasie. – W zaistniałej sytuacji wymagane było większe zaangażowanie i spięcie, aby dokończyć wszystkie przygotowania do naszego balu. Oczywiście cała klasa, rodzice i wychowawca brali czynny udział w pomocy – mówi Adam Kusiński.

Agata Zielińska dodaje również - Wszyscy staraliśmy się jakoś pomóc. Na pewno było trochę trudniej, bo sami przygotowywaliśmy układ taneczny do Poloneza i nie mieliśmy miejsca do prób. Mimo to wszyscy się dobrze bawią, więc ten pożar nie był dla nas aż tak wielką przeszkodą.

- Nasza młodzież jest przyzwyczajona do takiego szybkiego i kreatywnego działania i potrafią zrobić w krótkim czasie cudowne rzeczy. To są ich umiejętności i charakter i za to ich uwielbiamy – chwali swoich podopiecznych dyrektor Andrzej Korpacki.

Po uroczystym polonezie Urszula Cieślak i Michał Jaworski zaśpiewali kultowy utwór „Time of my life”, którym rozgrzali całą sale i na dobre rozpoczęli zabawę, która trwała do białego rana.


Maciek Traczyński

 

Wśród uczestników Studniówki trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZPSM". Konkurs rozpocznie się 30.01.

Oceń tekst:

Ocen: 12

%91.7 %8.3


Galeria / Studniówka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych ( zdjęć 119 )
Dodano: 2014-01-26 | fot. Mirosław Kliński
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99098896980286