Piątek, 19.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Czego życzymy na Boże Narodzenie? Życzenia świąteczne od elblążan

24.12.2018, 07:00:26 Rozmiar tekstu: A A A
Czego życzymy na Boże Narodzenie? Życzenia świąteczne od elblążan

Sylwia Warzechowska

Drodzy Elblążanie! Na te nachodzące Święta Bożego Narodzenia życzę Wam radosnych chwil w rodzinnym gronie oraz spełnienia wszelkich marzeń. Niech będzie to magiczny czas wolny od trosk i codziennego zabiegania. W mijającym roku wiele dobrego wydarzyło się w moim życiu. Życzę wszystkim, aby ten nadchodzący rok był równie udany dla Was. Niech przyniesie Wam tylko przyjemne niespodzianki!
 
 


 

Aleksandra Mazurkiewicz
 

Kochani Elblążanie życzę Wam sagicznych, Spokojnych, rodzinnych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. I niech Mikołaj odwiedzi Was z prezentami , a nie rózgami
 

 

Agnieszka Kiszka i Mateusz Gabryś

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć. Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.
 Kamila Wondzyńska i Marcik Żak

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo ciepła i powodów do radości. Żeby wszystkich nas Polaków więcej łączyło niż dzieliło, a także abyśmy byli otwarci na siebie i pełni zrozumienia oraz empatii. Nie przechodźmy obojętnie obok innych, pomagajmy sobie nawzajem, a całe dobro, które dzielimy z innymi na pewno do nas wróci. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas okazją do odpoczynku oraz refleksji.

 


 

Anna Podhorodecka

Ksiądz poeta Jan Twardowski napisał w jednym z wierszy, że Boże Narodzenie jest dlatego, żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby się uśmiechać do siebie, żeby sobie przebaczać. Ja życzę nam wszystkim, abyśmy w te Święta hojnie dzielili się dobrocią i miłością. Wesołych Świąt!
 Alan Bochnak
 

Kochajcie i bądźcie kochani w Święta Bożego Narodzenia i w Nowym 2019 Roku!

 

Rafał Nowakowski
 

Wszystkim elblążanom i nie tylko pragnę złożyć życzenia pogodnych świąt rodzinnego ciepła szczęścia i radości. Życzę również, aby nam wszystkim, bo jak miasto się rozwijało we wszystkich aspektach i dziedzinach ja bym sobie życzył, żeby w szczególności rozwijało się kulturalnie, bo to jest mi bliskie. Pogodnych świąt!

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Dzida
  Poniedziałek, 24.12

  Na drugim zdjęciu mikołaj jakby znajomy .Ten co go znam to jeszcze fajnie gra na gitarze.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

 2. 2
  +1
  ~ Żal.pl
  Poniedziałek, 24.12

  Ta wybór oczywiście jest przypadkowy.....

 3. 3
  +1
  ~ Gdzie " Gwiazda " ?
  Wtorek, 25.12

  Jak to MOŻLIWE , JAK TO MOŻLIWE ? PIERWSZY RAZ NIE MA ŻYCZEŃ OD WOJTKA R . OD " NIE dla HEJTU " ? ! TAKIE PRZEOCZENIE ? !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.