Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2020/2021


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 7 17 5 2 0 15 - 4
2. Legionovia Legionowo 7 16 5 1 1 9 - 4
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 15 5 0 2 15 - 5
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 14 4 2 1 15 - 6
5. Pelikan Łowicz 7 12 3 3 1 12 - 9
6. Legia II Warszawa 7 11 3 2 2 17 - 12
7. KS Kutno 7 11 3 2 2 11 - 8
8. Błonianka Błonie 7 10 3 1 3 20 - 14
9. Jagiellonia II Białystok 6 10 3 1 2 7 - 7
10. GKS Wikielec 7 10 3 1 3 16 - 18
11. RKS Radomsko 6 9 2 3 1 7 - 7
12. Polonia Warszawa 6 9 3 0 3 7 - 7
13. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 9 3 0 3 10 - 14
14. Znicz Biała Piska 7 8 2 2 3 12 - 14
15. Broń Radom 7 8 2 2 3 6 - 11
16. Unia Skierniewice 6 7 2 1 3 11 - 10
17. Huragan Morąg 7 7 2 1 4 9 - 14
18. Olimpia Zambrów 6 6 2 0 4 11 - 11
19. Concordia Elbląg 7 6 2 0 5 7 - 15
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 3 4 1 1 1 4 - 5
21. Ursus Warszawa 7 4 1 1 5 10 - 14
22. KS Wasilków 7 0 0 0 7 2 - 24



1. kolejka - 8/9. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
KS Kutno 2 : 1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2 : 0 Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0 Huragan Morąg
RKS Radomsko 1 : 4 Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok 1 : 3 Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2. września 2020
GKS Wikielec 5 : 1 KS Wasilków
Pelikan Łowicz 1 : 1 Broń Radom
Błonianka Błonie 3 : 2 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 1 Concordia Elbląg
2. kolejka - 15/16. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 2 : 0 Błonianka Błonie
KS Wasilków 1 : 3 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 GKS Wikielec
Znicz Biała Piska 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg 1 : 1 RKS Radomsko
Unia Skierniewice : Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno 4 : 2 Olimpia Zambrów
3. kolejka - 22/23. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 KS Kutno
RKS Radomsko 1 : 1 Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 Legia II Warszawa
GKS Wikielec 3 : 3 Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie 7 : 0 KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Ursus Warszawa
Concordia Elbląg 0 : 2 Legionovia Legionowo
4. kolejka - 29/30. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 3 : 1 Concordia Elbląg
Broń Radom 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska 1 : 1 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 6 : 1 GKS Wikielec
Huragan Morąg 2 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
KS Kutno 0 : 0 RKS Radomsko
Olimpia Zambrów 4 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
5. kolejka - 5/6. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Ruch Wysokie Mazowieckie : Polonia Warszawa
RKS Radomsko 2 : 1 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Unia Skierniewice
GKS Wikielec 3 : 1 Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 3 : 1 Legia II Warszawa
Błonianka Błonie 6 : 3 Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 KS Wasilków
Concordia Elbląg 2 : 0 Broń Radom
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ursus Warszawa
6. kolejka - 12/13. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 1 Ursus Warszawa
Broń Radom 0 : 2 Legionovia Legionowo
KS Wasilków 0 : 3 Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Błonianka Błonie
Huragan Morąg 1 : 2 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 4 : 1 GKS Wikielec
KS Kutno 4 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie : RKS Radomsko
7. kolejka - 19/20. września 2020 (Sobota / Niedziela)
RKS Radomsko 2 : 0 Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok : Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Olimpia Zambrów
GKS Wikielec 2 : 0 KS Kutno
Unia Skierniewice 4 : 2 Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie 2 : 3 Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19. września 2020 14:30
Legionovia Legionowo 2 : 0 KS Wasilków
Ursus Warszawa 0 : 2 Broń Radom
8. kolejka - 26/27. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Broń Radom
KS Wasilków : Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska : Concordia Elbląg
Legia II Warszawa : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice : Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz : KS Kutno
Olimpia Zambrów : GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie : Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko : Jagiellonia II Białystok
9. kolejka - 3/4. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Jagiellonia II Białystok : Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : RKS Radomsko
GKS Wikielec : Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz : Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie : KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Huragan Morąg
Concordia Elbląg : Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo : Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom : KS Wasilków
10. kolejka - 10/11. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki : Broń Radom
Znicz Biała Piska : Ursus Warszawa
Legia II Warszawa : Legionovia Legionowo
Huragan Morąg : Concordia Elbląg
Unia Skierniewice : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów : Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie : Pelikan Łowicz
RKS Radomsko : GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok : Lechia Tomaszów Mazowiecki
11. kolejka - 17/18. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Polonia Warszawa
GKS Wikielec : Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz : RKS Radomsko
Błonianka Błonie : Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : KS Kutno
Concordia Elbląg : Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo : Huragan Morąg
Ursus Warszawa : Legia II Warszawa
Broń Radom : Znicz Biała Piska
KS Wasilków : Sokół Aleksandrów Łódzki
12. kolejka - 24/25. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska : KS Wasilków
Legia II Warszawa : Broń Radom
Huragan Morąg : Ursus Warszawa
Unia Skierniewice : Legionovia Legionowo
KS Kutno : Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko : Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok : Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki : GKS Wikielec
13. kolejka - 31. października 2020 (Sobota)
GKS Wikielec : Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie : Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg : Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo : KS Kutno
Ursus Warszawa : Unia Skierniewice
Broń Radom : Huragan Morąg
KS Wasilków : Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki : Znicz Biała Piska
14. kolejka - 7/8. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa : Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg : KS Wasilków
Unia Skierniewice : Broń Radom
KS Kutno : Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów : Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie : Concordia Elbląg
RKS Radomsko : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Błonianka Błonie
GKS Wikielec : Pelikan Łowicz
15. kolejka - 11. listopada 2020 (Środa)
Pelikan Łowicz : Polonia Warszawa
Błonianka Błonie : GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg : RKS Radomsko
Legionovia Legionowo : Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa : Olimpia Zambrów
Broń Radom : KS Kutno
KS Wasilków : Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki : Huragan Morąg
Znicz Biała Piska : Legia II Warszawa
16. kolejka - 14/15. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Legia II Warszawa
Huragan Morąg : Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice : Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno : KS Wasilków
Olimpia Zambrów : Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie : Ursus Warszawa
RKS Radomsko : Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok : Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz : Błonianka Błonie
17. kolejka - 21/22. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie : Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : GKS Wikielec
Concordia Elbląg : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa : RKS Radomsko
Broń Radom : Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków : Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki : KS Kutno
Znicz Biała Piska : Unia Skierniewice
Legia II Warszawa : Huragan Morąg
18. kolejka - 28/29. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Huragan Morąg
Unia Skierniewice : Legia II Warszawa
KS Kutno : Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów : Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie : KS Wasilków
RKS Radomsko : Broń Radom
Jagiellonia II Białystok : Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Legionovia Legionowo
GKS Wikielec : Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19. kolejka - 13/14. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Błonianka Błonie
Concordia Elbląg : Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo : GKS Wikielec
Ursus Warszawa : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom : Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków : RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki : Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska : Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa : KS Kutno
Huragan Morąg : Unia Skierniewice
20. kolejka - 20/21. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa : Unia Skierniewice
KS Kutno : Huragan Morąg
Olimpia Zambrów : Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie : Znicz Biała Piska
RKS Radomsko : Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok : KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki : Broń Radom
GKS Wikielec : Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz : Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie : Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. kolejka - 27/28. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki : Polonia Warszawa
Concordia Elbląg : Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo : Błonianka Błonie
Ursus Warszawa : Pelikan Łowicz
Broń Radom : GKS Wikielec
KS Wasilków : Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki : Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska : RKS Radomsko
Legia II Warszawa : Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg : Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice : KS Kutno
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.