Czwartek, 17.06.2021, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2020/2021


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 49 16 1 4 47 - 17
2. Legionovia Legionowo 21 42 12 6 3 32 - 19
3. Znicz Biała Piska 21 40 11 7 3 39 - 24
4. Unia Skierniewice 21 39 12 3 6 37 - 23
5. Jagiellonia II Białystok 21 38 11 5 5 42 - 26
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 37 11 4 6 38 - 23
7. Legia II Warszawa 21 34 10 4 7 38 - 24
8. RKS Radomsko 21 32 9 5 7 32 - 24
9. Pelikan Łowicz 21 32 9 5 7 33 - 31
10. Sokół Aleksandrów Łódzki 21 31 8 7 6 32 - 18
11. Polonia Warszawa 21 31 9 4 8 28 - 24
12. KS Kutno 21 30 9 3 9 30 - 31
13. Błonianka Błonie 21 29 9 2 10 39 - 33
14. Concordia Elbląg 21 25 6 7 8 23 - 25
15. GKS Wikielec 21 25 7 4 10 27 - 41
16. Broń Radom 21 24 6 6 9 23 - 35
17. Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 24 7 3 11 28 - 46
18. Ursus Warszawa 21 22 6 4 11 28 - 33
19. Olimpia Zambrów 21 18 5 3 13 28 - 40
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 21 17 3 8 10 20 - 42
21. Huragan Morąg 21 16 3 7 11 23 - 39
22. KS Wasilków 21 8 2 2 17 15 - 64



1. kolejka - 8/9. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
KS Kutno 2 : 1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2 : 0 Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 : 0 Huragan Morąg
RKS Radomsko 1 : 4 Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok 1 : 3 Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2. września 2020
GKS Wikielec 5 : 1 KS Wasilków
Pelikan Łowicz 1 : 1 Broń Radom
Błonianka Błonie 3 : 2 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 1 Concordia Elbląg
2. kolejka - 15/16. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 2 : 0 Błonianka Błonie
KS Wasilków 1 : 3 Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 GKS Wikielec
Znicz Biała Piska 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg 1 : 1 RKS Radomsko
Unia Skierniewice 5 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno 4 : 2 Olimpia Zambrów
3. kolejka - 22/23. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 1 : 2 Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 KS Kutno
RKS Radomsko 1 : 1 Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok 0 : 1 Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 Legia II Warszawa
GKS Wikielec 3 : 3 Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie 7 : 0 KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Ursus Warszawa
Concordia Elbląg 0 : 2 Legionovia Legionowo
4. kolejka - 29/30. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 3 : 1 Concordia Elbląg
Broń Radom 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska 1 : 1 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 6 : 1 GKS Wikielec
Huragan Morąg 2 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
KS Kutno 0 : 0 RKS Radomsko
Olimpia Zambrów 4 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
5. kolejka - 5/6. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 : 3 Polonia Warszawa
RKS Radomsko 2 : 1 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Unia Skierniewice
GKS Wikielec 3 : 1 Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 3 : 1 Legia II Warszawa
Błonianka Błonie 6 : 3 Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 KS Wasilków
Concordia Elbląg 2 : 0 Broń Radom
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ursus Warszawa
6. kolejka - 12/13. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 1 Ursus Warszawa
Broń Radom 0 : 2 Legionovia Legionowo
KS Wasilków 0 : 3 Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 1 : 1 Błonianka Błonie
Huragan Morąg 1 : 2 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 4 : 1 GKS Wikielec
KS Kutno 4 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 2 RKS Radomsko
7. kolejka - 19/20. września 2020 (Sobota / Niedziela)
RKS Radomsko 2 : 0 Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok 3 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Olimpia Zambrów
GKS Wikielec 2 : 0 KS Kutno
Unia Skierniewice 4 : 2 Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie 2 : 3 Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg 0 : 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19. września 2020 14:30
Legionovia Legionowo 2 : 0 KS Wasilków
Ursus Warszawa 0 : 2 Broń Radom
8. kolejka - 26/27. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 4 : 1 Broń Radom
KS Wasilków 0 : 2 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 0 Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska 1 : 1 Concordia Elbląg
Legia II Warszawa 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice 1 : 0 Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz 0 : 2 KS Kutno
Olimpia Zambrów 4 : 1 GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko 3 : 0 Jagiellonia II Białystok
9. kolejka - 3/4. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 4 RKS Radomsko
GKS Wikielec 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz 2 : 1 Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie 0 : 2 KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0 : 1 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 1 : 2 Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 1 : 1 KS Wasilków
10. kolejka - 10/11. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 3 : 0 KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 1 Broń Radom
Znicz Biała Piska 3 : 1 Ursus Warszawa
Legia II Warszawa 0 : 1 Legionovia Legionowo
Huragan Morąg 0 : 3 Concordia Elbląg
Unia Skierniewice 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno 3 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 3 Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 Pelikan Łowicz
RKS Radomsko 2 : 0 GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
11. kolejka - 17/18. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 Polonia Warszawa
GKS Wikielec 2 : 2 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 2 : 0 RKS Radomsko
Błonianka Błonie 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 KS Kutno
Concordia Elbląg 0 : 1 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 1 : 1 Huragan Morąg
Ursus Warszawa 0 : 1 Legia II Warszawa
Broń Radom 1 : 2 Znicz Biała Piska
KS Wasilków 1 : 8 Sokół Aleksandrów Łódzki
12. kolejka - 24/25. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska 5 : 1 KS Wasilków
Legia II Warszawa 2 : 2 Broń Radom
Huragan Morąg 0 : 0 Ursus Warszawa
Unia Skierniewice 4 : 2 Legionovia Legionowo
KS Kutno 2 : 1 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko 1 : 3 Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 GKS Wikielec
13. kolejka - 31. października 2020 (Sobota)
GKS Wikielec 1 : 0 Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz 3 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie 3 : 2 Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg 1 : 1 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 2 : 1 KS Kutno
Ursus Warszawa 0 : 2 Unia Skierniewice
Broń Radom 0 : 2 Huragan Morąg
KS Wasilków 1 : 2 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Znicz Biała Piska
14. kolejka - 7/8. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 0 : 1 Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa 3 : 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg 0 : 0 KS Wasilków
Unia Skierniewice 2 : 0 Broń Radom
KS Kutno 1 : 2 Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów 1 : 4 Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Concordia Elbląg
RKS Radomsko 4 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 3 Błonianka Błonie
GKS Wikielec 2 : 1 Pelikan Łowicz
15. kolejka - 11. listopada 2020 (Środa)
Pelikan Łowicz 2 : 2 Polonia Warszawa
Błonianka Błonie 2 : 1 GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 3 Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg 2 : 0 RKS Radomsko
Legionovia Legionowo 1 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa 0 : 0 Olimpia Zambrów
Broń Radom 3 : 2 KS Kutno
KS Wasilków 2 : 5 Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 1 Huragan Morąg
Znicz Biała Piska 1 : 0 Legia II Warszawa
16. kolejka - 14/15. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 1 : 0 Legia II Warszawa
Huragan Morąg 1 : 1 Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno 1 : 4 KS Wasilków
Olimpia Zambrów 0 : 2 Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 : 1 Ursus Warszawa
RKS Radomsko 0 : 0 Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 0 Błonianka Błonie
17. kolejka - 21/22. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Błonianka Błonie 1 : 2 Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 GKS Wikielec
Concordia Elbląg 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2 : 1 Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa 3 : 1 RKS Radomsko
Broń Radom 2 : 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków 3 : 0 Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 : 2 KS Kutno
Znicz Biała Piska 2 : 2 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 5 : 0 Huragan Morąg
18. kolejka - 28/29. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 2 : 2 Huragan Morąg
Unia Skierniewice 0 : 2 Legia II Warszawa
KS Kutno 0 : 3 Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów 1 : 4 Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 0 KS Wasilków
RKS Radomsko 3 : 1 Broń Radom
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 2 Legionovia Legionowo
GKS Wikielec 0 : 0 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19. kolejka - 13/14. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 2 Błonianka Błonie
Concordia Elbląg 2 : 1 Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo 3 : 0 GKS Wikielec
Ursus Warszawa 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom 1 : 3 Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków 0 : 3 RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska 1 : 1 Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa 0 : 0 KS Kutno
Huragan Morąg 0 : 1 Unia Skierniewice
20. kolejka - 20/21. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 0 : 1 Unia Skierniewice
KS Kutno 2 : 1 Huragan Morąg
Olimpia Zambrów 2 : 1 Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 : 3 Znicz Biała Piska
RKS Radomsko 0 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok 5 : 0 KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 0 Broń Radom
GKS Wikielec 0 : 4 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 1 : 2 Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie 0 : 3 Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. kolejka - 27/28. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Polonia Warszawa
Concordia Elbląg 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2 : 1 Błonianka Błonie
Ursus Warszawa 1 : 2 Pelikan Łowicz
Broń Radom 2 : 1 GKS Wikielec
KS Wasilków 0 : 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska 1 : 0 RKS Radomsko
Legia II Warszawa 4 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg 2 : 3 Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice 2 : 1 KS Kutno
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.