Sobota, 13.07.2024, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISS info.elblag.pl

Sprawdź aktualne wyniki w głosowaniu na Miss info.elblag.pl 2013

25.02.2013, 11:55:24 Rozmiar tekstu: A A A
Sprawdź aktualne wyniki w głosowaniu na Miss info.elblag.pl 2013

Tak wartościowej, cennej i atrakcyjnej nagrody w historii konkursu jeszcze nie było. Od 18 stycznia trwa głosowanie SMS-owe na Miss Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl 2013. Kandydatka, która zdobędzię największą ilość głosów otrzyma tytuł Miss info.elblag.pl 2013 oraz super nagrodę Skuter Quantum R .

Dziś prezentujemy aktualne wyniki głosowania, które potrwa do 15 marca 2013 do godziny 15.00.

Aktualnie w głosowaniu SMS-owym (stan na dzień 25 lutego 2013, godz. 10:00) prowadzi Małgorzata Witkowska. Kolejne miejsca zajmują Monika Mesinger i Dagmara Salińska, a następne: Emilia Zubowicz oraz Karolina Turos. Rożnice pomiędzy kandydatkami są niewielkie, a każda z 20 dziewczyn ma szansę na zdobycie tytułu Miss info.elblag.pl 2013 i nagrodę główną skuter Ouantum R firmy Zipp

Osoby oddające drogą sms-ową głos w plebiscycie także wygrywają cenne nagrody. Osoba, która wyśle najwięcej SMS-ów otrzyma Odtwarzacz Blu-ray Sony oraz dwuczęściowy film „Harry Potter i Insygnia śmierci” w 3D. Drugi najaktywniejszy w głosowaniu internauta otrzyma karnet MULTI - FIT. Osoba, która zajmie 3. miejsce w ilości wysłanych SMS-ów otrzyma zaproszenie na kolację dla dwóch osób w kameralnej restauracji Figaro. Obecnie najbardziej aktywny uczestnik głosowania wysłał 81 SMS-ów.

Przejdź do serwisu miss.info.elblag.pl i zagłosuj na swoją kandydatkę.

----------------

Niezależnie od głosowania SMS-wego na naszej facebookowej stronie trwa Plebiscyt na Miss Internautów info.elblag.pl. Kandydatka, na którą zagłosuje najwięcej internautów, wraz z tytułem otrzyma nagrodę rzeczową Tablet SONY o wartości 1700 zł. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki (stan na 25.02.2013, godz. 10.00). Pełna klasyfikacja dostępna jest w aplikacji konkursowej.

Martyna Jasińska - 19,03 % głosów
Emilia Zubwoicz - 11,75 % głosów
Natalia Sawicka - 9,61 % głosów

Przejdź do Aplikacji Konkursowej i zagłosuj na swoją kandydatkę

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ 123
  Poniedziałek, 25.02

  Monia ma nos jak GUZOWSKA ,a DAGMARA to chyba ma problem z żywieniem anoreksja jak nic .....gdzie te piękne?

 2. 2
  0
  ~ h3h3
  Środa, 27.02

  123;coś Ci się nie podoba? ??? chyba modelka musi być chuda,a nie spaślak...problem z żywieniem? nazwalbym to szybkie spalanie-to chyba dobra cecha.dziękuje do bracon-ala baginska najlepsza kandydatka/

 3. 3
  0
  ~ Ania
  Piątek, 01.03

  Kto wypisuje takie glupoty o tych pieknych dziewczynach,Dagmara za chuda,to chyba zart jakis,albo poprostu zazdrosc,ja bym chciala miec taka figure! Dagmara najlepsza kandydatka ma to coś w sobie,a jej figura i wdziek musi samo za siebie,jest Super,a jej wlosy pieknephpiekne widac ze dba o nie!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0451169013977