Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

IX Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu

01.06.2017, 08:52:25 Rozmiar tekstu: A A A
IX Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu

W najbliższą niedzielę w Elblągu odbędzie się IX Bieg Piekarczyka. W zawodach weźmie udział ponad 800 zawodników z całego kraju. W związku z wydarzeniem elblążanie powinni przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W niedzielę (4 czerwca br.) w godzinach 8:00-10:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na Starym Mieście. Zamknięte dla ruchu kołowego będą ulice: Stoczniowa oraz Ofiar Sprawy Elbląskiej. Zaś od godziny 10.00 do 15.00 nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu ze Starego Miasta. Z ruchu wyłączone będą również ulice: Ofiar Sprawy Elbląskiej, Bożego Ciała, Niska, Pocztowa (w kierunku południowym).

 

Organizacja komunikacji miejskiej

W związku z organizacją imprezy wprowadzone zostaną również zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

4 czerwca 2017, od 10:30 do ok. 12:30 zostanie całkowicie wstrzymane kursowanie wszystkich linii tramwajowych.

 

Ponadto, od 10:00 do ok. 13:00 autobusy linii nr 6, 7, 12 i 14 będą kursowały objazdami:

Linia nr 6

w kierunku Łódzkiej: od ul. 12 Lutego, przez ul. Hetmańską, Tysiąclecia, Sopocką, dalej po stałej trasie; w kierunku Dębicy: bez zmian.

 

Linia nr 7

w  kierunku Ogólnej: od ul. Pocztowej, przez al. Armii Krajowej, 12 Lutego, Teatralną do Robotniczej, dalej po stałej trasie; w kierunku dworca: od skrzyżowania Robotnicza – Teatralna, przez ul. Teatralną, 12 lutego, Hetmańską do Grunwaldzkiej, dalej po stałej trasie.

 

Linia nr 12

w  kierunku Próchnika: od ul. Pocztowej, przez al. Armii Krajowej, 12 Lutego, Teatralną do Robotniczej, dalej po stałej trasie; w kierunku Warszawskiej: od skrzyżowania Robotnicza - Teatralna przez ul. Teatralną,  12 lutego, Hetmańską do Tysiąclecia,  dalej po stałej trasie.

 

Linia nr 14

w kierunku Ogólnej: od al. Grunwaldzkiej przez al. Tysiąclecia do ul. Warszawskiej; w  kierunku dworca: bez zmian.

 

Szczegółowa mapa przebiegu tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie organizatora - http://biegpiekarczyka.pl/wp-content/uploads/2017/01/Piekarczyk-2017.jpg . 

 

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie "na pamięć". Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej oraz organizatorzy.
 

Łukasz Mierzejewski 

Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mieszkaniec Starego
  Piątek, 02.06

  Kolejny rok.. "Zaś od godziny 10.00 do 15.00 nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu ze Starego Miasta." Ładnie WAS posrało!!! Zamknijcie sobie swoje drogi dojazdowe do domu bez możliwości dojazdu!!! BARANY!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.