Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kradną drzewka

28.10.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kradną drzewka

Nowy wygląd ulicy Przymurze, powinien być powodem do dumy dla elblążan. Jednak nie wszyscy tak myślą. Ktoś okrada i niszczy zieleń. 

Prezydent miasta, Henryk Słonina dokłada wszelkich starań by Elbląg stawał się coraz piękniejszym miastem. Niedawno skończyła się budowa parkingu miejskiego, drogi i chodników na Starym Mieście na ul. Przymurze. Jeszcze kilka miesięcy temu miejsce to było bardzo zaniedbane. W krzakach rozpijano alkohol. Wszystko zmieniło się na dobre. Zrobione zostały alejki, postawiono ławki, lampy, zasadzono kwiaty i iglaste krzewy. Nowy wygląd części naszego miasta, to powód do dumy.

Jednak istnieje problem! Ktoś kradnie zieleń, iglaste drzewka zasadzone przy parkingu. – Z dnia na dzień drzewek ubywa- mówi Ryszard, mieszkaniec Starówki. – Często wychodzę z psem na spacery i widze jak z dnia na dzień drzewek ubywa, zostają tylko puste dziury. Złodzieje nic nie odpuszczą. Czekam tylko jak zaczną znikać latarnie.

To my, elblążanie, musimy dbać o nasze miasto. Policja czy straż miejska, nie zawsze może być wszędzie i o każdej porze dnia. Możemy im pomóc w utrzymaniu porządku. Kradzieże najczęściej odbywają się nocą. Nie biorą w nich udziału zorganizowane grupy przestępcze, najczęściej są to osoby, które kradną by zarobić na wino. Nie bójmy się stanąć im na drodze! Nie pozwólmy by ktoś niszczył miejsca, które zostały zrobione po to, by upiększały nasze miasto!


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ JZ
  Czwartek, 28.10

  A gdzie jest Straż Miejska? Może pochodzą sobie chłopaki po Staróce?

 2. 2
  0
  ~ anonim
  Niedziela, 31.10

  JAK MAMY IM POMAGAĆ KIEDY ONI NIE SA DLA NAS PRZYJAŻNI I KIEDY MAJA TYLKO OKAZJE TO BRUBUJA NAM POKAZAĆ KTO TU RZADZI I KTO JEST WAZNY.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0944519042969