Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zatrzymano oszusta

03.05.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą ustalili, że na placu manewrowym podczas trwających egzaminów na prawo jazdy młody mężczyzna proponuje załatwienie zdania egzaminu za „symboliczną” opłatą. Mężczyzna ten powołując się na znajomości z kierownictwem ośrodka, proponował „pomoc” w zaliczeniu egzaminów osobom, które nie zdały egzaminów. W wyniku podjętych czynności zatrzymano dwudziesto siedmio letniego Sebastiana Ł., mieszkańca województwa pomorskiego, który został rozpoznany przez dwie osoby. Ustalono, że zatrzymany wyłudził od jednej z osób 500 złotych w zamian za „załatwienie” egzaminu. Od drugiej osoby nie zdążył wyłudzić z uwagi na zatrzymanie. Sebastianowi Ł., przedstawiono zarzuty z arty.286 par.1 kk, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyjaśnił, że wykorzystywał naiwność osób, które nie zdały egzaminu z prawo jazdy. Wobec podejrzanego Prokuratura Rejonowa w Elblągu zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ KB
  Wtorek, 04.05

  No niezły sposób na zarobek sobie wymyślił-ale oczywiście potępiamy (-:. Ale swoją drogą co to za naiwni ludzie. Niech sobie dodatkowe lekcje wykupią, a nie dają łapówki. Później słyszymy o wypadkach spowodowanych przez brawurową jazdę niedoświadczonych kierowców. Oj się dzieje u nas.

 2. 2
  0
  ~ Brat_Albert
  Piątek, 14.05

  Święta racja! Sam jestem kierowcą, może nie najlepszym, ale na pewno doświadczonym (80 tys. km w ciągu roku) i widzę, co się dzieje na drogach. Szczególnie przykro jest patrzeć, gdy któregoś dnia mijam jakiś krzyż przy drodze, którego jeszcze kilka dni wcześniej nie było... Oj, kierowcy... Więcej wyobraźni, a żółtodzioby niech się uczą, a nie popisują...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2046580314636