Wtorek, 24.05.2022, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Kierował fiatem cinquecento, nie miał prawa jazdy, ale miał narkotyki

02.12.2020, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Elbląg: Kierował fiatem cinquecento, nie miał prawa jazdy, ale miał narkotyki

26-latek, którego zatrzymali Strażnicy Graniczni został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kierujący fiatem cinquecento był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo znaleziono przy nim foliowe zawiniątko z białą substancją a w mieszkaniu pistolet gazowy, na który nie miał pozwolenia.

 

Kontrola drogowa miała miejsce w okolicach Gronowa Elbląskiego. 26-latek jadący fiatem był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo Strażnicy Graniczni znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z 3 gramami amfetaminy. Co więcej, w trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna miał wcześniej sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz zatrzymane uprawnienia. Przeszukano również zajmowane przez niego mieszkanie pod kątem środków odurzających. W mieszkaniu 26-latek miał pistolet gazowy, który nie był kompletny. Jego części zostały  zabezpieczone przez funkcjonariuszy i trafią do biegłego. Sprawa trafiła na policję.

 

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i kierowania pojazdem w stanie pod działaniem środków odurzających. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Rambo11
  Czwartek, 03.12

  Nie ośmieszajcie się tymi artykułami -jeżdzicie po wiejskich drogach i łapiecie "super przestępców" to jest wł gość na miarę waszych umiejętności-pisząc o tym ośmieszacie waszą profesję, ale gdzieś wszyscy nieuda.znicy muszą pracować.(mam pytanko walneliście go na glebę i skuliście w kajdanki bo nap było was tylko 4-ro).

 2. 2
  +1
  ~ marian
  Czwartek, 03.12

  TO NIE PISTOLET , TO JEST ARMATA .KTÓRA ODSTRASZA WRÓBLE .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2252399921417