Piątek, 9.12.2022, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pasłęk: 19-latek zatrzymany za zabicie psa

15.10.2020, 15:32:17 Rozmiar tekstu: A A A
Pasłęk: 19-latek zatrzymany za zabicie psa
fot.elblag.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabicie psa. Mężczyzna miał wrzucić do kanału worek, w którym znajdował się 6 miesięczny mieszaniec ras owczarka niemieckiego.
 

Worek z nieżywym zwierzęciem został znaleziony w sobotę 10 października w okolicach pochylni Oleśnica pod Pasłękiem. Zwierzę było zawinięte w 2 worki związane sznurkiem. O tej sytuacji powiadomiono policję a także Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psi Raj w Pasłęku. „Szukamy informacji do kogo mogło należeć zwierzę, oraz innych informacji związanych z tym czynem.” – niedługo potem pojawił się taki wpis na stronie internetowej Psiego Raju. To właśnie okazało się bardzo pomocne przy ustaleniu sprawcy. Sprawą zajęła się elbląska policja a dokładnie. Aspirant Iga Sozoniuk, która prowadzi postępowania związane ze znęcaniem się nad zwierzętami. Na podstawie informacji zatrzymano młodego mężczyznę, który posiadał takiego psa. Policjanci podczas przeszukania w jego domu znaleźli m.in. dowody świadczące, że mężczyzna mógł dokonać tego przestępstwa. Co więcej, znaleziono również zdjęcie mężczyzny z żywym psem.
 

Dziś 19-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, co doprowadziło do śmierci zwierzęcia. Za taki czyn może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

kom. Krzysztof Nowacki
oficer prasowy KMP w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Kot Prezesa
  Czwartek, 15.10

  Rośnie kolejny pato-wyborca PO-PiS-PSL. Lobby futrzarskich milionerów głosami nieprzyjaciół zwierząt z PO i PiS przedwczoraj zwyczajnie wyrwało zęby tzw. Piątce Dla Zwierząt, czyli nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, zaś rolniczym latyfundystom i hodowlanym barbarzyńcom pozbawionym sumień sprezentowało nie tylko wydłużone vacatio legis (do 1 stycznia 2022 r. ), ale przede wszystkim zlikwidowało istotne zakazy przewidziane przez nowelę (np. zakaz uboju rytualnego drobiu) oraz zapewniło wielomilionowe odszkodowania za dotychczas prowadzoną, opartą na okrucieństwie, sadyzmie, wyzysku i cierpieniu, barbarzyńską działalność. Gdyby ktoś był ciekawy jak wygląda ochrona przyrody i zwierząt przez post-styropianowy, kierujący się społeczną nauką Kościoła PO-PiS, to wygląda ona właśnie tak.

 2. 2
  +3
  ~ opop
  Piątek, 16.10

  niby facet bo jajka obrośnięte a taki głąb sadysta

 3. 3
  +2
  ~ :/
  Piątek, 16.10

  Gnojowi życzę najgorszego...człowiek by się nim już zajął porządnie!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86225295066833