Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Nadchodzi czas na wiosenne porządki

02.03.2016, 15:16:54 Rozmiar tekstu: A A A
Nadchodzi czas na wiosenne porządki
fot. nadesłane

Dbanie o czystość i porządek naszego miasta to jedno z zadań, jakim zajmuje się straż miejska. W przeciągu tygodnia strażnicy stwierdzają od kilku do kilkunastu zanieczyszczeń terenu, za każdym razem reagują i nie odpuszczając doprowadzają do uprzątnięcia.

Powszechnie wiadomo, że miejsce śmieci jest w pojemniku na odpady. Niestety, niektórzy próbują nielegalnie pozbyć się "kłopotu" podrzucając go innym i gdzie popadnie. Takim postępowaniem szkodzą sobie i innym.

Zbliża się wiosna i Święta Wielkanocne, w związku z tym straż miejska apeluje do mieszkańców domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o utrzymywanie czystości na swoim terenie, jak i na terenie miasta.

Przypominamy również, że przed świętami zostanie przeprowadzona Akcja Posesja, którą co  roku realizuje straż miejska wraz z przedstawicielami policji, urzędu miejskiego, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców budynków mieszkalnych. Zespoły te będą kontrolowały wyznaczone tereny miasta pod kątem wiosennych porządków. O dokładnym terminie akcji  mieszkańcy zostaną jeszcze poinformowani.
 

Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2707848548889