Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Marek Osik pożegnał się z elbląską komendą policji. Nowym komendantem będzie Krzysztof Konert

31.12.2015, 19:29:30 Rozmiar tekstu: A A A
Marek Osik pożegnał się z elbląską komendą policji. Nowym komendantem będzie Krzysztof Konert
Pożegnanie insp. Marka Osika z elbląską komendą miało miejsce podczas uroczystego apelu (fot. KMP Elbląg)

W czwartkowe przedpołudnie w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odbył się uroczysty apel, podczas którego pożegnano, odchodzącego na emeryturę insp. Marka Osika Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Tego samego dnia poznaliśmy także nazwisko jego następcy. Będzie nim insp. Krzysztof Konert, obecny Komendant Powiatowy Policji w Iławie.

Insp. Marek Osik w Elblągu na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji pracował od 28 czerwca 2008 roku. Odchodzi na emeryturę po ponad 27 latach służby.

Przed dzisiejszym apelem Komendant Wojewódzki Policji, insp. Marek Walczak poinformował, że na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu zaproponował insp. Krzysztofa Konerta, który obecnie jest Komendantem Powiatowym Policji w Iławie. Komendant Wojewódzki wystąpił już o opinię dotyczącą tej kandydatury do Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego i Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego.

Insp. Krzysztof Konert ma 46 lat i pochodzi z Elbląga. Służbę w policji rozpoczął w 1988 roku. Był m.in. komendantem komisariatu w Pasłęku (2002-2006), zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu (2006-2007), Komendantem Powiatowym Policji w Nowym Mieście Lubawskim (2007-2009), a od maja 2009 r. Komendantem Powiatowym Policji w Iławie.

Do czasu powołania nowego komendanta w Elblągu, obowiązki te pełnił będzie I Zastępca mł. insp. Robert Muraszko.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Hala
  Czwartek, 31.12

  Bardzo dobry Policjant i bardzo dobry Człowiek.Elbląg pozostał smutny.

 2. 2
  +1
  ~ Nieznany
  Piątek, 01.01

  Do Hala - A czemuż to taki bardzo dobry policjant ? - ja nie mam takiego zdania, poza tym, że będzie w miarę młodym EMERYTEM, bo Policja ma takie przywileje.

 3. 3
  +8
  ~ elblążanin
  Piątek, 01.01

  Jeżeli nie wiesz "czemuż" to nie bedziesz wiedział. Mądry, porządny i inteligentny człowiek i policjant. Pomału nie ma juz takich. Szkoda że "stan zdrowia nie pozwala mu juz pracować. Niedługo zdecydowana większość się "pochoruje" hehehe. A pan nieznany mógł tez zasłuzyc na przywileje, zycie jednak mi podpowiada że większość mądrali korzysta z zasiłków. Powodzenia Panie Marku, życze wszelkiej pomyślności.

 4. 4
  --3
  ~ to niesprawiedliwe
  Piątek, 01.01

  27 lat pracy i emerytura, ja ma 35 lat pracy i jeszcze daleko do emerytury

 5. 5
  +3
  ~ rojek
  Sobota, 02.01

  Wszystkie policyjne emerytury a szczególnie te przedwczesne rozkładają budżet na łopatki ale tu nikt nie szuka oszczędności a szkoda

 6. 6
  +1
  ~ geetw
  Sobota, 02.01

  Wszystkie policyjne emerytury a szczególnie te przedwczesne rozkładają budżet na łopatki ale tu nikt nie szuka oszczędności a szkoda

 7. 7
  0
  ~ ksamol
  Niedziela, 03.01

  Jak rozpoczął służbę w1988 to jeszcze za komuny w MILICJI. A tych PISowska banda się pozbywa. Długo nie będzie komendantem

 8. 8
  +2
  ~ dorcia
  Poniedziałek, 04.01

  Bardzo fajny człowiek, kompetentny ,skuteczny,kulturalny szkoda .Jest za stary dla nowej władzy.Jak on komunista to ja kosmonautka ,nie można wszystkich walić do jednego wora.bo można zgubić diament.

 9. 9
  +2
  ~ kużba
  Poniedziałek, 04.01

  Nieznany -Zmiana władzy i zmiana ludzi na stołka nie łapiesz tego.Bobry policjant popracował ale musi iść na emeryturke.Żałoży agencje ochrony i bedzie miał lepiej.Sam sobie sterem i żeglażem.A nie na smyczy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0963718891144