Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W Kanale Miejskim utopił się 54-letni mężczyzna

19.08.2013, 15:24:56 Rozmiar tekstu: A A A
W Kanale Miejskim utopił się 54-letni mężczyzna
Fot. arch. redakcji

Dziś, 19 sierpnia, ok. godz. 12.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przyjął zgłoszenie od jednej z mieszkanek, która poinformowała, że w Kanale Miejskim, przy skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej i Grochowskiej, prawdopodobnie pływają ludzkie zwłoki. Przybyła na miejsce ekipa ratunkowa potwierdziła te informacje.

Denat to 54 - letni, najprawdopodobniej bezdomny mężczyzna -  Na miejsce zdarzenia przybyli też pracownicy domu dla bezdomnych, celem wstępnej identyfikacji zwłok - wyjaśnia asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Obecnie czekamy, czy do identyfikacji nie zgłosi się również jakaś osoba z rodziny denata.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie miał zewnętrznych obrażeń na ciele, które mogłyby bezpośrednio doprowadzić do jego śmierci - Niemniej jednak na miejscu, od godzin południowych pracował biegły sądowy i prokurator, który zlecił sekcję zwłok mężczyzny - wyjaśnia asp. Nowacki.

Wstępnie przypuszcza się, że mężczyzna utonął, ale co było tego przyczyną - nieszczęśliwy wypadek, czy może spożyty alkohol - wykaże dopiero sekcja zwłok.
 

AS

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Ćwiczący
  Poniedziałek, 19.08

  Dzisiaj wracając z porannego biegu widziałem starszego mężczyznę (bezdomnego), szedł ledwo co o kulach z siatkami (puszki i butelki bo żyć z czegoś musi). Często zastanawiam się co doprowadza do takiej sytuacji i przychodzą mi na myśl 2 odpowiedzi: alkoholizm albo brak pieniędzy (mogą one być ze sobą powiązane, ale nie muszą). Szkoda ludzi którym życie się nie udało bo albo je przepili albo mieli po prostu pecha. Niestety na świecie codziennie umierają tysiące ludzi i nic na to nie poradzimy

 2. 2
  +1
  ~ oxx
  Poniedziałek, 19.08

  Sekcja Zwłok jak zwykle wykaże ... niewydolność oddechowo- krążeniową ... i tym samym zamkną tok postępowania!

 3. 3
  0
  ~ woprowiec
  Poniedziałek, 19.08

  co jest z tymi wędkarzami, znowu zawał? Wędki znalezione

 4. 4
  +2
  ~ oli
  Poniedziałek, 19.08

  od zawsze twierdzilam ze tam wzdluz grochowskiej ta rzeka powinna byc w jakis sposob zabezpieczona dla pieszych - w nocy jest tam ciemno a i huliganstwa tam pelno wiec latwo zostac wepchnietym i utonac

 5. 5
  0
  ~ hehe
  Poniedziałek, 19.08

  no huliganstwa jest tam strasznie pelno,ze az po 21 nikogo prawie nie ma

 6. 6
  +1
  ~ BeeBee.
  Wtorek, 20.08

  "oxx" nie licz na kryminalną sprawę jak z filmu z Tommy Lee Jonesem. Za kanałem mnóstwo jest bezdomnych, można ich spotkać codziennie, w dodatku o każdej porze, bez przerwy kręcą się w okolicach tej rzeczki czy przystanku znajdującego się nieopodal, większość zawsze trzyma w ręku denaturat, który robi sieczkę z mózgu i oślepia. To normalne, że topielcem okazał się bezdomny, ale kim by nie był, pomimo wszystko zginął człowiek.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2378830909729