Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zatrzymany pod zarzutem rozboju na pracowniku stacji paliw

04.01.2013, 12:17:17 Rozmiar tekstu: A A A
Zatrzymany pod zarzutem rozboju na pracowniku stacji paliw
fot. nadesłane

Policjanci kryminalni zatrzymali wczoraj (3 stycznia) o godzinie 21.30 28-letniego Łukasza C. jako podejrzanego o dokonanie napadu na pracownika stacji LPG w Elblągu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Trwają poszukiwania drugiego ze sprawców.

Do napadu na 37-letniego pracownika stacji paliw LPG doszło 3 stycznia po godzinie 20.00 przy ulicy Grunwaldzkiej w Elblągu. Tam do pomieszczenia socjalnego stacji weszło dwóch częściowo zamaskowanych mężczyzn (w kapturach). Bili pokrzywdzonego pięściami po twarzy, następnie zabrali saszetkę z pieniędzmi i uciekli. Policjanci potrzebowali zaledwie półtorej godziny aby ustalić pierwszego ze sprawców. Okazał się nim 28-letni Łukasz C. Został zatrzymany w jednym z mieszkań przy ulicy Malborskiej w Elblągu.

Nie chciał otworzyć funkcjonariuszom drzwi. Konieczne było ich wyważenie. Jednak nie stawiał oporu i trafił do policyjnej celi. Miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jest znany Policji i był wcześniej notowany między innymi za rozboje i kradzieże. jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Teraz policjanci ustalają drugiego z napastników. Na miejscu pracowali policjanci prewencji i technicy kryminalistyki. Czynności trwają. Zatrzymanie drugiego ze sprawców to kwestia czasu. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 


Jakub Sawicki
KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Maz
  Piątek, 04.01

  wczoraj był 3 stycznie chyba ;d

 2. 2
  +4
  ~ qrek
  Piątek, 04.01

  Brawo Policja! Teraz pora na sąd - zamknąć śmiecia. Szkodz, że nie ma kary śmierci - utylizacja i po kłopocie.

 3. 3
  --4
  ~ JASNOWIDZ
  Piątek, 04.01

  Za tak szybkie dorwanie tego bandziora , policji należy się nagroda od właściciela stacji paliw .Dlaczego nie ma zabezpieczń alarmowych ,dlaczego nie ma kolczatek automatycznych przy wyjeżdzaniu, wiemy że będzie co raz gorzej, a o leprzym czasie to można tylko po marzyć

 4. 4
  +2
  ~ a może...
  Piątek, 04.01

  aleś ty głupi jasnowidz. głupi że aż miło........ a do czego jest powołana policja twoim zdaniem ? nagrodę to mógłby dostać detektyw/ jreśli nie wiesz to powiem ci, że tak szybkie działanie policji powinno być normą a nie czymś niezwykłym. masz przed wejściem do swojego domu kolczatkę , zapory i pole minowe głupku ? załóż koniecznie bo będzie coraz gorzej ale zanim to zrobisz poćwicz ortografię jełopie...

 5. 5
  0
  ~ a może.
  Piątek, 04.01

  A może ty jesteś ten drugi ktorego policja szuka . Zdanie rozpoczynamy z dużej litery , ty piszesz jak dziecko ,

 6. 6
  +1
  ~ prawdziwek
  Niedziela, 06.01

  Jak zwykle j****y z Malborskiej patologia pier......... na za mało wódki dzieci po ulicach się bawią a rodzice chleją pozabierałbym im wszystkie dotacje za robotę by sie wzięli.ZRESZTĄ kombinować to oni potrafią patologia p*****a.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.