Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Alkohol i papierosy

11.02.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Trzej mężczyźni odpowiedzą przed sądem za posiadanie znacznej ilości alkoholu i wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci z Pasłęku w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że na terenie jednej z posesji, przechowywana jest znaczna ilość alkoholu i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Na posesji znajdowały się dwa samochody dostawcze, WV Transporter i Citroen. Wewnątrz pojazdów funkcjonariusze zabezpieczyli 112 butelek o pojemności 0,5 litra spirytusu ratyfikowanego, pojemnik plastykowy o pojemności 5 litrów z bezbarwną substancją o zapachu spirytusu oraz 20850 paczek papierosów po 20 papierosów w paczce. Zatrzymano trzy osoby, dwóch mieszkańców Pasłęka i jedną osobę z Zalewa. Po zatrzymaniu dokonano przeszukania posesji w Zalewie, gdzie również ujawniono alkohol i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymani przebywają w policyjnym areszcie.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.