Wtorek, 26.05.2020, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

"Czarna środa"

13.01.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

W miejscowości Nowa Pilona (droga nr 7), kierujący samochodem osobowym marki Audi 80, 30 - letni Sebastian Z., na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Ford Fiesta. W wyniku wypadku 46 - letnia kobieta kierująca Fordem oraz 55 - letni pasażer zginęli na miejscy, pasażerka tego pojazdu doznała ogólnych obrażeń ciała i przebywa w szpitalu. Kierujący Audi i podróżująca z nim 24 - letnia kobieta również przebywają w szpitalu.

Do kolejnego zdarzenia doszło o godzinie osiemnastej na skrzyżowaniu krajowej siódemki i drogi Pasłęk-Krosno. Kierujący autobusem rejsowym, przewożący pasażerów 56 - letni elblążanin na skrzyżowaniu drogi z pierwszeństwem przejazdu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Warszawy ciężarowym Renault z naczepą. W wyniku wypadku pasażer autobusu doznał obrażeń ciała.

Godzina 18.20, skrzyżowanie ulicy Stoczniowej z ulicą Robotniczą. Kierujący samochodem Seat Cordoba, 27 - letni Krzysztof K., będąc w stanie nietrzeźwym, 0,63 promila alkoholu, potrącił 58 - letniego pieszego, który nagle wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. Pieszy doznał złamania nogi oraz urazu głowy. Przebywa w szpitalu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Pojazd zabezpieczono.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.