Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Areszt za rozbój na kobiecie

08.02.2010, 00:00:39 Rozmiar tekstu: A A A
Areszt za rozbój na kobiecie

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 30-letni Paweł M. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na kobiecie. Wczoraj sąd zdecydował o aresztowaniu sprawcy. Teraz odpowie on za swój czyn przed sądem. Może mu grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Przestępcę zatrzymali w nocy z czwartku na piątek policjanci z wydziału prewencji. 30 – letni Paweł M. przy ul. Browarnej w Elblągu dotkliwie pobił 18-letnią dziewczynę i zabrał jej torebkę. Sprawca zaatakował kobietę, gdy ta otwierała drzwi do swojego mieszkania. Dotkliwie ją pobił i zabrał torebkę.

- Bandyta został zatrzymany przez policjantów kilkanaście minut po zdarzeniu. Na proces zaczeka za kratkami.  Grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności – mówi sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

Mars

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Wasyl Ksywka Moja
  Poniedziałek, 08.02

  Czekam na aresztowanie lokalnych tępych mafiozów milicyjno rodzinnych z placu wolności za próbę wyłudzenia odszkodowania po wymyślonej kolizji z dnia 18.10.2005r. i za dalsze ich czyny bandyckie w mafijnej zmowie z milicją lokalną. Czas wam się kończy w tym roku bando buraczana.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0613329410553