Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Znęcał się nad żoną i dziećmi

22.01.2010, 13:16:28 Rozmiar tekstu: A A A
Znęcał się nad żoną i dziećmi

Wczoraj elbląski sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował na 3 miesiące 34-letniego Bartosza G., który po pijanemu znęcał się nad swoją żoną oraz dziećmi od 2003 roku. Kobieta jednak dopiero teraz zdecydowała się zgłosić sprawę na policji. Nie jest to jednak jedyny czyn, którego mężczyzna dopuścił się w ostatnim czasie.

- W grudniu 2009 roku kobieta została okradziona przez swojego męża, oprócz karty bankomatowej zniknął jej portfel z pieniędzmi oraz telefon komórkowy. Następnego dnia mężczyzna został zatrzymany przez policję, gdy jechał swoim vw golfem mając 0,70 promila alkoholu – informuje sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Co więcej gdy domowy agresor dowiedział się, że żona zwróciła się o pomoc do policji, aby przerwać całą sytuację dotyczącą znęcania się, zaczął odgrażać się kobiecie. 34-latek groził jej pobiciem, a nawet pozbawieniem życia, jeżeli ta nie odwoła swoich wcześniejszych zeznań. Kobieta nie dała się jednak zastraszyć, i o tym również poinformowała policjanta prowadzącego sprawę. To z kolei sprawiło, że zostały podjęte odpowiednie kroki, aby odizolować domowego oprawcę od swoich ofiar.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Następnie wystąpiono z wnioskiem do prokuratury i sądu o tymczasowe aresztowanie 34-latka, który chce wpływać na bieg prowadzonego postępowania i grozi kobiecie.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Teraz odpowie on za wszystkie swoje czyny przed sądem. Za znęcanie się nad rodziną oraz kradzież może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi również za wywieranie wpływu na świadka.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Janina
  Piątek, 22.01

  Mam nadzieję, że nie zmięknie i się nie wycofa z zeznań, moim zdaniem ten pan już udowodnił, że na męża i ojca nie nadaje się, że z czasem może być już tylko gorzej. Życzę tej pani konsekwencji i dużo siły i odwagi, musi walczyć o swoje i dzieci bezpieczeństwo...

 2. 2
  0
  ~ ula
  Piątek, 22.01

  O to znowu damski bokser w akcji,w zadnym wypadku nie odwolywac zeznan bo bedzie gorzej,jego miejsce jest w wiezieniu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91811013221741