Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Antyterroryści zatrzymali 3 elblążan, kiedy porcjowali amfę

13.11.2009, 14:45:46 Rozmiar tekstu: A A A
Antyterroryści zatrzymali 3 elblążan, kiedy porcjowali amfę

Policjanci kryminalni z Elbląga wspólnie z policjantami z oddziału antyterrorystycznego KWP w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn 50-letniego Jerzego K., 39-letniego Piotra G. i 50-letniego Grzegorza D., w wynajmowanym przez nich mieszkaniu na elbląskiej Zawadzie. Funkcjonariusze do mieszkania weszli przy użyciu siły. Informacja o posiadanych narkotykach potwierdziła się. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 70 gramów białego proszku. Po wykonaniu testów okazał się on amfetaminą. Mężczyźni usłyszą zarzuty usiłowania wprowadzenia do obiegu znacznej ilości narkotyków. Może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dynamiczne wejście do wynajmowanego przez przestępców mieszkania na elbląskim osiedlu Zawada, miało miejsce wczoraj po godzinie 21.30.

- Policjanci mieli informację, że właśnie w tym mieszkaniu ma znajdować się spora ilość środków psychotropowych.  Przypuszczenia okazały się być prawdziwe. Policjanci z oddziału AT wyważyli siłowo drzwi do mieszkania, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Zachodziło podejrzenie, że mogą to być osoby uzbrojone w broń palną. Do mieszkania wrzucono granat hukowy, a następnie do środka weszli policjanci z AT - informuje sierż. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Na miejscu zatrzymano trzech mężczyzn: 50-letniego Jerzego K., 39-letniego Piotra G. oraz 50-letniego Grzegorza D. Wszyscy byli notowani wcześniej i doskonale znani elbląskiej policji. W mieszkaniu oprócz narkotyku, który po zbadaniu testerem okazał się amfetaminą znaleziono również elektroniczną wagę służącą najprawdopodobniej do dzielenia porcji.

- Mężczyźni najprawdopodobniej byli w trakcie porcjowania większej ilości na pojedyncze „działki”.  Jeden z zatrzymanych mężczyzn, gdy zobaczył wchodzących do mieszkania antyterrorystów wyrzucił przez okno na 7 piętrze zawartość miski, która stała na stole. Oględziny przeprowadzone na miejscu potwierdziły, że to w niej znajdował się narkotyk - dodaje Nowacki.

Za usiłowanie wprowadzenia do obiegu znacznej ilości narkotyków może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

MB

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Wacek
  Sobota, 14.11

  Czyżby to był słynny Jurek K. z audi A8?

 2. 2
  0
  ~ ddd
  Sobota, 14.11

  70 gramow, AT, granat? hahaha brawa dla inteligentnej policji

 3. 3
  0
  ~ heja
  Niedziela, 15.11

  hehe, tego samego dnia jest artykoł o zatrzymaniu trzech typów z fetą na mieście, pózniej policja robi akcje na zawadzie bo miala informacje. ciekawe, ciekawe. tak to jest jak handluja z konfidentami

 4. 4
  0
  ~ colaborare
  Poniedziałek, 16.11

  heja - kup sobie bęcwale słownik ortograficzny!!! A to, że są ludzie, którzy informują Policję o takich przypadkach - to bardzo dobrze! To podstawowy kanon postawy obywatelskiej na tzw. Zachodzie. I nie konfidenci, lecz prawdziwi obywatele, którzy chcą, by inni obywatele mieli jak najmniej problemów z marginsem społecznym. Zrozumiałeś coś z tego ćwoku jeden?

 5. 5
  0
  ~ heja
  Poniedziałek, 16.11

  Piekna polszczyzna naprawde az sie wzruszylem.

 6. 6
  0
  ~ gonić orto-, matołów!
  Poniedziałek, 16.11

  heja - widać jak się wzruszyłeś. Pewnie interpunkcji uczyłeś się w Krowiej Wólce Małej- k. Zadu.ia Niskiego, na zimowych kompletach wieczorowych (i do tego zaocznie).

 7. 7
  0
  ~ heja
  Poniedziałek, 16.11

  pocalujta mnie w dupe, pisze jak chce a jak nie pasi to twoj problem nie moj:) swoja droga musisz byc strasznie zdesperowany czepiajac sie ludzi za ich ortografie nie masz nic lepszego do roboty?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3756170272827