Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Dziś Sesja Rady Miejskiej

28.09.2023, 09:21:37 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś Sesja Rady Miejskiej
REKLAMA

Dziś o godzinie 10.00 rozpocznie sie kolejna Sesja Rady Miejskiej. Najważniejszą decyzję jaką mają podjąć radni to emisja obligacji na kwotę 32 milionów złotych.

 

W porządku obrad, jest także projekt uchwały dotyczący wyrażenia zgody na lokalizację budynku mieszkalnego przy ulicy Wieżowej. Obecnie na tym terenie znajduje się płatny parking. Transmisję z obrad można śledzić na żywo poprzez stronę esesja.tv.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Ania
  Czwartek, 28.09

  Po co komu ten kwik? Mają się wynieść to niech się wynoszą. I nasze pieniądze oddadzą.

 2. 2
  +7
  ~ Szok
  Czwartek, 28.09

  Spektakl trwa o rolowaniu....

 3. 3
  +7
  ~ Zrolowany łeb
  Czwartek, 28.09

  Rolują nas zdrowo! A my dajemy się rolować starej nomenklaturze!

 4. 4
  +6
  ~ Jacek
  Czwartek, 28.09

  A mimo to polecicie 15 pazdziernika zalegitymizowac w tej plebiscytowej farsie, te same geby, te same nazwiska, ktore od 34 lat dymaja wszystkich na potege, doprowadzily do totalnego rozgrabienia calego kraju doslownie ze wszystkiego, wygnaly z Polski 8 milionow ludzi na zachod za chlebem, doprowadzily do samobojstwa z przyczyn ekonomicznych ok. 300 tysiecy ludzi, w czasie trwania farsy psychologicznej, ktora wam zafundowali na zlecenie swoich zachodnich wlascicieli srovidowego zamordyzmu, zmuszajac was do wielokrotnego szprycowania sie jakims gownem, ktorej to tynktury skladu do dzis nikt nie zna, a ktora juz doprowadzila do setek tysiecy naglych zgonow na calym swiecie ludzi, ktorzy to scierwo pozwoli sobie wprowadzic do organizmu. W tym samym czasie doprowadzili do smierci 300 tysiecy Polakow przez calkowite zamkniecie dostepu do sluzby zdrowia, a w ubieglym roku zafundowali wszystkim kolejna akcje pod nazwa Banderamok, sprowadzajac wam na glowy 8 milionow wyznawcow OUN UPA, na ktirych utrzymanie i ich wojne doja was z jeszcze wiekszej kasy, a wy polecicie mimo to jak totalne paly zaglosowac, zeby te same gnoje nadal uprawialy swoja bandyterke w roli rzekomych zbawcow, na ktorych zupelnie bezwstydnie sie kreuja. Banda idiotow.

 5. 5
  +6
  ~ pytam
  Czwartek, 28.09

  Jak nie rolowanie kredytów to emisja obligacji, a gdzie te pieniądze za sprzedane działki? Ciekawe czy któryś radny zabierze głos,żeby pan prezydent rozliczył te środki.No i jeszcze sprawa zadłużonych Spółek, jakie programy naprawcze zostały dostarczone do Urzędu Skarbowego. ZKM ile to lat się ciągnie takie zadłużenie, z jakich środków prezydent pokryje te długi?

 6. 6
  +5
  ~ Zapomnieliscie
  Czwartek, 28.09

  Przecież przyjeżdża do Elbląga Wasz guru z PO nie zapraszacie na czerwony dywan.

 7. 7
  0
  ~ Monika
  Czwartek, 28.09

  Bardzo ciekawe były wybory ławników. Szanowna redakcjo proszę się zainteresować tematem. Żal, że w tak ważnych sprawach dla społeczności lokalnej, radni nie potrafią działać ponad podziałami.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0076541900635