Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Prace drogowe: Odrodzenia – Ogólna – Legionów

30.05.2023, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prace drogowe: Odrodzenia – Ogólna – Legionów
REKLAMA

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że 30 maja br. (wtorek) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z częściowym frezowaniem i ułożeniem nowej nawierzchni asfaltowej ulic: Aleja Odrodzenia, Ogólna i Legionów.

 

W czasie robót mogą występować utrudnienia oraz czasowe zamknięcia jednego pasa ruchu wraz z wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

 

W związku z powyższym prosimy kierowców oraz pieszych o stosowanie się do znaków drogowych, wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem oraz poruszanie się w rejonie prowadzonych robót budowlanych dbając o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Adam
  Wtorek, 30.05

  Wszędzie za granicą takie prace są wykonywane w nocy ..

 2. 2
  0
  ~ Wolo
  Wtorek, 30.05

  @Adam: Wszędzie za granicą gdzie wykonywane są te prace nocą są na to pieniądze. U nas nie ma na to pieniędzy.

 3. 3
  0
  ~ Vot 33
  Wtorek, 30.05

  Wielokrotnie było już wyjaśniane, że zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce prace głośne, a takimi są właśnie te z wymianą nawierzchni, nie mogą być prowadzone w godzinach nocnych. Zresztą podobnie jest w innych krajach ( z wyjątkiem m.in. USA, ale w miastach powyżej1 milona mieszkańców). W nocy w Polsce można wykonywać tylko te prace, które wynikają z zdarzeń kryzysowych uniemożliwiających funkcjonowanie podstawowych warunków życiowych jak przykładowo wyciek gazu, awaria sieci grzewczej lub wodociągowej o dużym rozmiarze, prace związane z prowadzoną akcją ratowniczą itp. Stąd standardowe naprawy ulic czy sieci tramwajowej z racji tych przepisów nie mogą być prowadzone w godzinach nocnych. Podobne zasady odnośnie prac głośnych obowiązują także w budynkach mieszkalnych.

 4. 4
  0
  ~ zanim
  Wtorek, 30.05

  próg zwalniający , a nie naprawy

 5. 5
  0
  ~ omg
  Wtorek, 30.05

  Jak to naprawiają drogi, niemożliwe! Aaa no wiosna przyszła jest już ciepło to można, bo niektórzy tutaj komentujący jakiś czas temu atakowali Wróblewskiego że w zimę nie łatają dziur... To w zimę się łata dziury???

 6. 6
  0
  ~ Szejk Ali
  Wtorek, 30.05

  @omg tak łata się, ale śniegiem :) mogli to wczoraj już napisać, bo każdy kto wracał nagle zdziwienie, a w pracy nie ma czasu kiedy czytać takie informacje.

 7. 7
  0
  ~ Ploterek
  Środa, 31.05

  Nigdzie za granicą nie są wykonywane takie prace w nocy, a w szczególności frezowanie nawierzchni drogi.

 8. 8
  +1
  ~ co jest
  Środa, 31.05

  Fajnie, sfrezowali w bardzo wielu miejscach nawierzchnię robiąc jeszcze wieksze dziury niż były i tak zostawili na całą noc i kolejny dzień. Jesteśmy wdzięczni, teraz już na pewno nie wykierujemy tak aby nie wpaść w dziurę.

 9. 9
  +1
  ~ VM
  Środa, 31.05

  Jedziesz do/z pracy/urzędu, na konkretną godzinę, masz wyliczony czas, wiesz ile musisz mieć zapasu (bo wpadnie autobus, bo piesi spacerują po jezdni, bo szeryf lewego pasa rozwali cały ruch,...). I co? I nie zdążysz, bo najpierw śmieciarze zablokują drogę DOKŁĄDNIE w godziny szczytu, a później wpadniesz w roboty jedne, drugie... i pozamiatane. Bo na końcu, już i tak spóźniony pakujesz się w psy ze suszarką i mandacik na podsumowanie pięknego dnia w ukropolin, w "mieście" rencistów i emerytów.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2282559871674