Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Dziś Martyna Gąsak zawalczy o finał w „The Voice Kids”

22.04.2023, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś Martyna Gąsak zawalczy o finał w „The Voice Kids”
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)
REKLAMA

Martyna Gąsak ma zaledwie 14 lat, a już podbiła serca: Dawida Kwiatkowskiego, Cleo, Barona i Tomsona. Po występie elblążanki jurorzy programu „The Voice Kids” nie mogli wyjść z podziwu. Martyna dostała się do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i dziś, 22 kwietnia weźmie udział w „bitwach”.


Martyna Gąsak na scenie programu „The Voice Kids” zdecydowała się wykonać utwór z musicalu „The Greatest Showman”. Ta niełatwa do zaśpiewania piosenka okazała się być przepustką do kolejnego etapu.

Wszyscy jurory zgodnie stwierdzili, że elblążanka ma niesamowity głos i chcą ją mieć w swojej drużynie. - Martyna, wiesz, że masz jeden z najlepszych głosów w tej edycji? Twój głos jest niepowtarzalny, niesamowity (…) Jestem tobą zachwycony. Brawo - stwierdził Dawid Kwiatkowski.

- Martynka, chciałem Ci podziękować, że po raz pierwszy w tym sezonie miałem dreszcze i to na obu rękach – zaznaczył Baron. - Nie spodziewałem się, że taki piękny podarunek mi dasz. Muzyka powinna chwytać za emocje, za serce i pozostawiać wrażenie. Ty pozostawiłaś ogromne wrażenie. (…) To było bardzo profesjonalne. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteś w „The Voice Kids” edycji szóstej, bo właśnie tacy ludzie jak Ty tworzą jakość tego programu.


- To, co zrobiłaś na tej scenie to było coś absolutnie magicznego. Bardzo ci za to dziękuje. Byłam od ciebie spokojna od samego początku. Ty musisz uwierzyć w siebie. Widzę, że nie do końca wierzysz w to, co się dzieje, ale naprawdę masz potężny głos – mówiła Cleo.

Jurorzy poprosili elblążankę, bo opowiedziała o sobie. - Kim jest Martyna? - zapytał wprost Tomson.

- Oprócz śpiewaniem interesuję się makijażem – mówiła elblążanka.

- Ja też! - krzyknęła Cleo.

- My z Tomsonem też na maksa – śmiał się Baron.
- Nie wyobrażam sobie dnia bez zrobienia makijażu – dodał Dawid Kwiatkowski.

Na nic zdały się próby zachęcenia elblążanki do swojej drużyny. Martyna od początku wiedziała, gdzie chce pójść.

- Jestem bardzo wdzięczna, że jestem w tym programie i wszystkich kocham, ale od zawsze chciałam iść do drużyny Dawida – oznajmiła Martyna.

Dziś, 22 kwietnia, o godz. 20.00, na antenie TVP2 wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu, w którym Martyna weźmie udział w „bitwach”. Trzymamy za Nią kciuki!

W tej edycji programu udział wzięły także elblążanki: Mia Piaskowska i Patrycja Moneta. Dostały się one do drużyny Tomsona i Barona. Podczas „bitwy” każda z nich zaśpiewała utwór z dwójką innych młodych uczestników programu. Ostatecznie jurorzy zdecydowali, że elblążanki do przejdą do kolejnego etapu.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ chudość
  Niedziela, 23.04

  ola Boga...........

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0771009922028