Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Mikołajki na lodzie w sobotę

01.12.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołajki na lodzie w sobotę

W związku z awansem reprezentacji Polski do 1/8 finału Mistrzostw Świata, Mikołajki na Lodowisku Helena odbędą się w sobotę (a nie jak planowano wcześniej w niedzielę). Na świąteczną zabawę na lodzie zapraszamy 3 grudnia o godzinie 16:30. Imprezie towarzyszyć będzie wspaniała atmosfera, muzyka oraz konkursy z nagrodami.


Mecz Francja kontra Polska rozpocznie się w niedzielę, o godzinie 16. To wydarzenie nakładało się na pierwotny termin Mikołajek na lodzie. Aby pogodzić obie imprezy, zabawa na lodowisku odbędzie się w sobotę.


Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii. Z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny na wspólne aktywne spędzenie czasu. Pojeździmy w rytmie najpiękniejszych świątecznych przebojów, takich jak „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”.


W sobotę ogólnodostępne ślizgawki na Lodowisku Helena nie odbędą się. W niedzielę zapraszamy na łyżwy w tradycyjnych godzinach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50.


„Mikołajki na lodzie” odbędą się w sobotę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena przy ul. Karowej 1 od godz. 16:30 do 18:00. Bilety dostępne są w zwyczajnych cenach: 7,50 zł (ulgowy) oraz 11 zł (normalny). By uczestniczyć w imprezie nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych. Dzieci podczas wydarzenia będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.


Świąteczna paka dla zwierzaka


Podczas wydarzenia trwać będzie także zbiórka dla czworonożnych przyjaciół z OTOZ Animals. Gorąco zachęcamy wszystkich odwiedzających tego dnia lodowisko do wsparcia elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajcie – każda forma pomocy jest na wagę złota, a dzięki Waszej hojności możemy uratować życie mieszkańcom schroniska.

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3172650337219