Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Osoba bezdomna spała za sklepem. "Mężczyzna miał myśli samobójcze"

04.08.2022, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Osoba bezdomna spała za sklepem. "Mężczyzna miał myśli samobójcze"
fot. Straż Miejska w Elblągu

Zazwyczaj mieszkańcom miasta osoby borykające się z bezdomnością kojarzą się z ulicą, brudem, nałogami oraz złym stanem higieny i zdrowia I tak często jest.  Ale nie zapominajmy, że osoby bezdomne też mają też serce, uczucia, własne problemy oraz lepsze i gorsze dni w swojej codzienności.W dniu wczorajszym strażnicy  udali się na miejsce, gdzie za sklepem miała spać osoba bezdomna. Fakt jest taki, że rzeczywiście tam była, ale z urazem głowy, a  do tego w złym stanie psychicznym. Mężczyzna miał myśli samobójcze.Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego strażnicy utrzymywali kontakt z mężczyzną oraz udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nie tylko w okresie zimowym  bezdomni potrzebują naszej i Waszej pomocy.

 

Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ :((( straszne to
  Czwartek, 04.08

  Dlaczego nikt im nie pomaga

 2. 2
  --5
  ~ Nie wszyscy to bezdomni.
  Czwartek, 04.08

  Nie litujcie się tak nad wszystkimi bezdomnymi. Czas już postawić ścisłą granicę między osobami, które nie z własnej winy popadły w bezdomność, a zwykłymi menelami, gdzie ich alkoholizm i własne winy spowodowały ich niby bezdomność. Są wtedy kastą uprzywilejowaną, wykorzystując bezczelnie ten status bezdomnego. W rzeczywistości nie mają zamiaru z tego wyjść, zakłócają spokój normalnych ludzi, śpią po klatkach schodowych, piwnicach, w altankach na ogródkach działkowych. Tam też śmiecą i rozkradają wszystko co mają w zasięgu. Dodatkowo korzystają z pomocy socjanej, kosztem tych naprawdę potrzebującym. Czas skończyć z tą parodią ich bezdomności i te elementy wymazać z naszego krajobrazu.

 3. 3
  +3
  ~ ja
  Czwartek, 04.08

  Do Nie wszyscy to bezdomni. nigdy nie wiesz co Ciebie w życiu spotka.

 4. 4
  +4
  ~ Gość
  Czwartek, 04.08

  Obrzydliwe menele włamują się na działki i korzystają sobie z cudzej własności. Kradną. Zostawiają po sobie zniszczenia i smród.

 5. 5
  0
  ~ TakoRzeczeJa
  Piątek, 05.08

  Pomaga im się, chociaż może za mało. Pomoc bezdomnym nie chwyta za serduszko jak profesjonalny showman w kolorowych okularach mówiący, że zbiera każdy grosz dla chorych dzieci. Na pomoc tym ludziom zbiera się w biedniejszych organizacjach (może nie licząc pomocy kościelnej).

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0630869865417