Wtorek, 31.01.2023, Imieniny: Marcelina, Ludwik, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Podczas Dni Elbląga wystąpi Natalia Kukulska, Viki Gabor, T.LOVE, Novika. Zobacz, co jeszcze zaplanowano

07.06.2022, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Podczas Dni Elbląga wystąpi Natalia Kukulska, Viki Gabor, T.LOVE, Novika. Zobacz, co jeszcze zaplanowano
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Dni Elbląga tradycyjnie odbędą się w czerwcu. Co zaplanowano w tym roku? Koncerty takich gwiazd jak zespół T.LOVE, Natalia Kukulska, Viki Gabor czy Novika. Ale nie tylko.


W sobotę (25.06.) na Bulwarze Zygmunta Augusta wystąpi zespół Hold Fast. Koncert rozpocznie się o godz. 11.00.


Kolejne koncerty odbędą się już na Wyspie Spichrzów. O godz. 18.00 na scenie pojawi się Viki Gabor. W Elblągu wystąpi także Natalia Kukulska. Koncert artystki zaplanowano na godz. 20.00.


Wiele emocji wzbudzi na pewno koncert zespołu T.LOVE (godz.22.00), który powraca na scenę po 5 latach przerwy.


Wieczór zakończy Novika, którą będzie można posłuchać od godz. 23.30.


Na sobotę zaplanowano także Dzień Otwarty Browaru (godz.10.00-13.00), zajęcia animacyjne dla dzieci na placu katedralnym (godz. 11.00-15.00 i 17.00-21.00), kiermasz elbląskiego rękodzieła na dziedzińcu Muzeum (godz. 12.00-17.00). W Bibliotece Elbląskiej o godz. 12.00 odbędzie się konferencja naukowa Flis Kanałem Elbląskim


O godz. 11.30 rozpoczną się Otwarte Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego w Kajakarstwie Klasycznym. - Mamy Rok Tradycji Morskich. Powracamy z organizacją Otwartych Mistrzostw Województwa w Kajakarstwie Klasycznym. Taka impreza ostatnim razem odbyła się w Elblągu 8 lat temu – mówił w rozmowie z nami Wojciech Załuski z UKS Silvant Kajak Elbląg.


Jak zapowiedział Wojciech Załuski w zawodach udział weźmie ok. 200 osób. - Oprócz wyścigów profesjonalnych odbędą się także również wyścigi amatorskie, dla mieszkańców, dla rodzin z dziećmi. Będą to wyścigi na kajakach turystycznych. Chcemy przekonać naszą lokalną społeczność do naszych sportów wodnych. Nie trzeba spełniać żadnych kryteriów, żeby wziąć w nich udział. Jedynie 20 zł wpisowego od osady, czyli nie ważne czy wystartuje jedna czy dwie osoby w osadzie, opłata będzie taka sama. A będzie o co walczyć, bo nagrody mamy naprawdę atrakcyjne – podkreślił Wojciech Załuski.


Na Stadionie przy ul. Agrykola o godz. 16.00 odbędzie się mecz 30-lecia Oldboyów Olimpii Elbląg z reprezentacją Dziennikarzy Polskich.


Natomiast w niedzielę (26.06.) na Wyspie Spichrzów, o godz. 18.00 wystąpi Elbląska Orkiestra Kameralna & Tango Attack z programem Tango with Bond.


Tego dnia odbędą się także Żeglarskie Regaty Dziecięce między mostami na rzece Elbląg (godz. 10.00-15.00), I Flis Kanałem Elbląskim - spław tratw flisackich (godz. 10.00-16.00, Bulwar), Jarmark Zdrowej Żywności i Rękodzieła oraz pokaz kulinarny z degustacją (godz. 10.00-16.00, Bulwar), rodzinne gry parkowe oraz marszobiegi na orientację (godz. 15.30, park Modrzewie).

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ weto
  Wtorek, 07.06

  nie dla tej G***r. to iuż nie ma lepszych tylko takie ...o.

 2. 2
  +2
  ~ Mieszkaniec
  Wtorek, 07.06

  Rafał już nie jest menago naszej nadwornej śpiewoczki Pauli i nie zawyje jak Gorniak. Podobno ma śpiewać u Marco na schodach niebawem :)

 3. 3
  --3
  ~ kuk
  Środa, 08.06

  No będzie "czad", tylko dla kogo, bo gdzie indziej ich nie chcieli?

 4. 4
  0
  ~ WSTYD UM
  Środa, 08.06

  Mamy cudowny głos Paule. To zapraszacie gabor. Po jaki. uj.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92111706733704