Poniedziałek, 5.12.2022, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Marszobiegi na orientację ponownie w Parku Modrzewie

21.05.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Marszobiegi na orientację ponownie w Parku Modrzewie
Fot. EKO Gryf Elbląg

Już w najbliższą niedzielę (22.05) w Parku Modrzewie odbędzie się druga edycja Rodzinnych Gier Parkowych, czyli marszobiegów na orientację. Początek zawodów o godz. 16. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są przez internet.

 

Marszobiegi na orientację w Parku Modrzewie to propozycja na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę. Sprawdź, ile czasu zajmie Tobie odnalezienie wszystkich punktów. Zapisy chętnych za pośrednictwem strony internetowej www.ekogryf.pl. Zawody odbędą się w godz. 16-18. Biuro imprezy będzie się mieściło przy Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Mazurskiej 6. Osoby niepełnoletnie mogą startować w zawodach za zgodą rodzica/prawnego opiekuna lub pod jego opieką.

 

Każdy uczestnik otrzyma przed startem mapę Parku Modrzewie z naniesionymi punktami kontrolnymi. Jego zadaniem będzie odnalezienie ich w jak najkrótszym czasie. Organizatorzy przygotowali do wyboru jedną z trzech tras: łatwą (14-16 punktów kontrolnych), trudną (18-20 punktów kontrolnych) oraz rodzinną/drużynową (10-12 punktów kontrolnych). Na mecie na każdego będzie czekał słodki upominek oraz szansa na niespodziankę.

 

Marszobiegi na orientację można uprawiać w każdym wieku. To sport dla osób, które chcą wyczynowo trenować oraz przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Zapraszamy do udziału całe rodziny.

W sumie odbędzie się siedem edycji zawodów. Kolejne zostały zaplanowane 26 czerwca, 16 lipca, 20 sierpnia, 18 września oraz wielki finał 23 października. Już dzisiaj warto zarezerwować sobie czas. Na osoby, które wystartują w minimum czterech edycjach, będzie czekał pamiątkowy medal. Trzech najwytrwalszych zawodników z trasy trudnej i łatwej oraz rodzinnej/drużynowej zostanie uhonorowanych statuetkami.


Serdecznie zapraszamy i życzymy miłych wrażeń!

 

Rodzinne Gry Parkowe to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasto Elbląg 2021/2022.

 

informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1089870929718