Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

26.10.2021, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatni rowerowy spacer z leśnikiem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatnią w tym sezonie przejażdżkę rowerową po Bażantarni w towarzystwie leśnika. Spotykamy się we wtorek, 26 października o godzinie 16:30. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5. 
 

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznajemy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi specjalisty z Nadleśnictwa Elbląg. Wszystko to odbywa się podczas krótkiej (do 10 km/2 godziny) przejażdżki rowerowej (czasami będzie to spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. 


Podczas ostatniego w tym roku spaceru przejedziemy i przejdziemy się całym szlakiem czerwonym, a potem zjedziemy Green Velo do siedziby Nadleśnictwa Elbląg w pałacu Augusta Abbega. Tam rozpalimy ognisko (kiełbaski i dodatki każdy zapewnia we własnym zakresie). W tej ciepłej atmosferze podsumujemy cykl „Rowerowych spacerów z leśnikiem”.

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. Z uwagi na coraz krótszy dzień i zapadające ciemności prosimy pamiętać o oświetleniu rowerowym przednim i tylnym.
 

Tekst i fot. MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Meksyk
  Wtorek, 26.10

  koorczeeee roweru nie mam :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86557507514954