Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu

12.09.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
fot. Majka Brejdak

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której w różnych miastach, w tym w Elblągu, odbywają się bezpłatne wydarzenia promujące kulturę fizyczną. Organizatorem kampanii jest Fundacja Zwalcz Nudę. Wczoraj (11 września) w CH Ogrody Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla elblążan kilka atrakcji.

 

Promujemy dzisiaj zdrowy tryb życia poprzez ruch. Zapraszamy elblążan do wzięcia udziału w naszych zajęciach Zumby, Pilatesu i turbo spalania. Promujemy także to, aby każdy systematycznie sam trenował w domu. Jest z nami trenerka personalna, która pokaże w jaki sposób podnosić karton w domu, w jaki sposób należy się schylać, aby zawiązać buty i nie robić sobie przy tym krzywdy

 

– opowiadała Natalia Szrama, Główny specjalista ds. organizacji imprez i marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.


MOSiR nie pierwszy raz bierze dział w świętowaniu Narodowego Dnia Sportu. - To dla nas ważny dzień – zapewniała Natalia Szrama. - Jest to dla nas także okazja, żeby pokazać co oferujemy.

A oferta jest bogata. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zajęcia jogi, turbo spalanie, Zumba, aqua fitness, nauka i doskonalenie pływania, a także aerobik dla seniorów.

 

We wrześniu, po wakacjach, najwięcej ludzi rozpoczyna aktywność fizyczną. Chcemy ich zachęcić, aby ta aktywność poszła w dobrym, zdrowym i bezpiecznym kierunku

 

– dodała Natalia Szrama.

 

Kolejne wydarzenia w ramach Narodowego Dnia Sport odbędą się w sobotę, 18 września. - Wówczas połączymy świętowanie z Europejskim Tygodniem zrównoważonego Transportu. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w przejeździe rowerowym przez miasto – mówiła Natalia Szrama.

 

Przejazd ulicami miasta odbędzie się między godziną 11:00 a 12:00. Rowerzyści pokonają trasę 10 km. Rajd rozpoczną na Placu Jagiellończyka, a zakończą na terenie Toru Wrotkarskiego Kalbar przy ulicy Agrykola. Zaraz po nim odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny, który potrwa do godz. 15:00. 

 

Kampania promująca zdrowy tryb życia jest współfinansowana przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

 

KS

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Zwalczanie nudy z MOSiRem ( zdjęć 58 )
Dodano: 2021-09-13 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1147880554199