Środa, 8.12.2021, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Utrudnienia w ruchu – ul. Pilgrima

29.08.2021, 14:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Utrudnienia w ruchu – ul. Pilgrima

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z planowanym remontem ul. Pilgrima na odcinku od ul. Nowowiejskiej do końca parkingu przy sklepie „Biedronka" od dnia 30.08.2021r. będą występować utrudnienia w ruchu pojazdów.


W ramach pierwszego etapu robót, na czas wykonywania robót drogowych konieczne będzie zamknięcie istniejącego zjazdu z ul. Nowowiejskiej, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Pilgrima oraz parking po stronie pawilonów handlowych. Komunikacja pojazdów odbywać się będzie poprzez tymczasowo odtworzony „stary" zjazd z ul. Nowowiejskiej. Ponadto, na czas I etapu remontu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Nowowiejskiej w ul. Pilgrima.
 

Prace związane z remontem ul. Pilgrima na przedmiotowym odcinku prowadzone będą na koszt i zlecenie Inwestora realizującego obiekt Regal Park w ramach tzw. umowy drogowej.  Roboty mogą potrwać do końca października br.  Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania czasowej organizacji ruchu. W związku z potrzebą czasowego wyłączenia możliwości parkowania na istniejącym parkingu zwracamy się z prośbą o pozostawianie pojazdów w innych lokalizacjach. Informujemy jednocześnie, że Departament Zarząd Dróg planuje do końca roku wyłonić wykonawcę robót na przebudowę odcinka ulicy Pilgrima równoległego do ul. Nowowiejskiej tj. za pawilonami handlowo – usługowymi.


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97684788703918