Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wakacyjne bieganie na orientację

21.07.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjne bieganie na orientację

Las Miejski Bażantarnia będzie kolejnym miejscem wakacyjnej imprezy, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf. Wszystkich, którzy lubią klimat leśnych ścieżek i chcą odkryć miejscową przyrodę zapraszamy na sobotnie (24.07) biegi na orientację. Udział w zawodach jest bezpłatny.


Biegi na orientację to sport o charakterze powszechnym i masowym w którym praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych. Dlatego też biegi są stałą propozycją w kalendarzu wakacyjnych imprez. Warto rywalizować, rodzinnie spędzać czas oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet i Europie.


Pierwszy wakacyjny start biegów na orientację odbędzie się w sobotę, 24 lipca, od godziny 10:00. Spotykamy się przy wiacie Irenka (polana z Wiatami), aby pobrać mapę z ukrytymi punktami i chip, dzięki któremu będziemy mogli odznaczyć odnalezienie każdego punktu. Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR-IDENT. Zapisy przyjmowane będą w dniu imprezy w biurze zawodów, na pól godziny przed startem.


Każdy uczestnik znajdzie dla siebie odpowiednią trasę. Przygotowane będą różne dystanse o różnym poziomie trudności. Można pobiec lub pospacerować z rodziną, indywidualnie czy z psem. Dla tych, którzy odnajdą wszystkie punkty czekają dyplomy oraz słodkie upominki. Udział w zawodach jest bezpłatny.


Cały program Wakacji z MOSiR-em dostępny jest na stronie mosir.elblag.eu, a wszystkie „wakacyjne” wydarzenia są bezpłatne.

 


Tekst i fot. MOSiR 


 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.