Poniedziałek, 26.10.2020, Imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trwa naprawa nawierzchni drogowej przejazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Bema i Żeromskiego

23.09.2020, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa naprawa nawierzchni drogowej przejazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Bema i Żeromskiego
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. pixabay.com)

W dniu 23.09.2020 r., od godziny 4.00 do godziny 13.00, wykonywane będą prace remontowe, związane z naprawą nawierzchni drogowej przejazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Bema i Żeromskiego. Wykonawcą robót będzie Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Elblągu. Prace wykonywane będą na zlecenie Spółki Tramwaje Elbląskie.


Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i apelujemy o wyrozumiałość wszystkich Uczestników ruchu. Za wszelkie niedogodności związane z przedmiotowym remontem przepraszamy.


Wykonawca robót dołoży wszelkich starań, aby prowadzone prace były jak najmniej uciążliwe i zostały wykonane w możliwie krótkim czasie.

 

 

Tramwaje Elbląskie

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ PRL
  Środa, 23.09

  CZY naprawdę T E nie mają pieniędzy na wymianę pojazdów do remontów . W nocy jazda dyrektorem to chyba pomyłka, to nie wieś. Tak samo ten kopcacy i halasyjacy samochód do.napraw linii tramwajowych. Technika u was zatrzymała się. I dziwne tłumaczenie z waszej firmy.

 2. 2
  +1
  ~ PRL
  Środa, 23.09

  CZY naprawdę T E nie mają pieniędzy na wymianę pojazdów do remontów . W nocy jazda traktorem to chyba pomyłka, to nie wieś. Tak samo ten kopcacy i halasyjacy samochód do.napraw linii tramwajowych. Technika u was zatrzymała się. I dziwne tłumaczenie z waszej firmy.

 3. 3
  +4
  ~ Pamietamy
  Środa, 23.09

  Jak były remonty w Elblągu torowisk i ulic przed laty pamiętamy pojazdy firmy tramwajowej z Gdańska. Ciche ,nowe ,wyposażone. A w Elblągu???

 4. 4
  +2
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Środa, 23.09

  Tramwaje Elbląskie od 30 - lat nie mogą się uporać ,z takim problemem jak WC -pomieszczenie socjalne dla motorniczych na pętli Marymoncka.Jest podobno 21 - wiek unia europejska,smartfony i inne cuda cywilizacji ,a spółka Tramwaje Elbląskie mają nierozwiązany problem ,,cudu techniki,,jakim jest toaleta,papier toaletowy,bieżąca ciepła woda(do mycia rąk),mydło itp.cuda tego wysoko rozwiniętego świata.Oczywiście wszystkie brakujące ,,cuda,,niedostępne dla motorniczych są w nadmiarze w budynku biurowym(gdzie urzęduje obecny dyrektor).Proszę nie marzyć o nowych tramwajach bo na razie to motorniczowie na pętli Marymoncka biegają za potrzebą fizjologiczną w szuwary czyli cywilizacyjny skok do tyłu w odległe czasy praprzodków !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3361160755157