Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Komunikat WSZ w Elblągu. Zmiany podczas wizyty u specjalisty

13.03.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Komunikat WSZ w Elblągu. Zmiany podczas wizyty u specjalisty

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oprócz wstrzymania odwiedzin na wszystkich oddziałach szpitala, wprowadza zmiany w wizytach w poradniach specjalistycznych. Prosimy pacjentów i ich rodziny o stosowane się do poniższych zasad:

1. Apelujemy o ograniczenie liczby osób towarzyszących. W miarę możliwości pacjenci są proszeni o samodzielną wizytę w poradni specjalistycznej.

2. Osoby, u których występują objawy grypowe (gorączka, bóle kostno-mięśniowe, kaszel, duszność) proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed wizytą w poradni i nieprzychodzenie na wizytę do poradni specjalistycznej, oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

3. Pacjentów prosimy o przychodzenie do przychodni na wyznaczoną godzinę. Nie ma potrzeby by przychodzili Państwo wcześniej i narażali się na ryzyko infekcji.
Apelujemy o odpowiedzialność i zrozumienie.


Anna Kowalska
Rzecznik Prasowy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Powrót patriotów.
  Piątek, 13.03

  W ostatnim okresie w Elblagu i okolicznych miejscowościach można zauważyć więcej samochodów na rejestracji niemieckiej. Są to Polacy, którzy tam mieszkają i pracują. Dotychczas przyjeżdżali w okresach świątecznych i w czasie wakacji. Ponieważ w Niemczech osoby nie posiadające ubezpieczenia będą obciążeni kosztami leczenia, więc ci co są teraz w Polsce oczekują tutaj darmowej pomocy medycznej. Oprócz ewentualnego zwiększenia przez nich liczby pacjentów, mogą oni też być źródłem przenoszenia wirusa, z którym zetknęli się w Niemczech. Jak ten fakt będą traktować nasze władze w kwestii kosztów ich leczenia.

 2. 2
  0
  ~ Ploterek
  Piątek, 13.03

  Siejesz tylko zamęt. Żeby móc leczyć się z NFZ, trzeba opłacać składki i w systemie EWUŚ widnieć na zielono, w innej sytuacji trzeba płacić, więc jeśli ktoś jest uprawniony do leczenia z NFZ to mu tego nie zabronisz, nawet jak będzie z Hiszpanii. Nie mieszaj gó*na z twarogiem

 3. 3
  --2
  ~ Alicia
  Piątek, 13.03

  Ludzie kupuja samochody na ocych rejestracjach .. wiec relax, nie kazdy taki samochod oznacza kogos kto chce sprawdzić na fundusz czy nie ma koronawirusa ... ludzie opanujcie się przed takimi komentarzami bo ktoś nie myślący może zupełnie bezkrytycznie przyjąć to jako prawdę

 4. 4
  +3
  ~ zumba
  Piątek, 13.03

  ja chcę zmienić termin wizyty u specjalisty no i nie mogę się dodzwonić ................. nie odbierają telefonów

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4081690311432