Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Znamy nazwisko szefowej nowego Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych

27.01.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Znamy nazwisko szefowej nowego Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych

Anetta Tatarewicz-Łata pokieruje Elbląskim Centrum Usług Wspólnych. Do konkursu na to stanowisko przystąpiły dwie osoby.

Nowa instytucja, która zajmie się obsługą finansowo-księgową elbląskich szkół, rozpocznie funkcjonowanie od kwietnia tego roku. Na początku stycznia miasto ogłosiło konkurs na dyrektora Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych. Znamy już jego wyniki.

Dwie osoby zgłosiły swoje kandydatury na to stanowisko. Jedna z ofert nie spełniała wymogów formalnych. Wybrano drugą kandydaturę. Dyrektor ECUW zostanie pani Anetta Tatarewicz-Łata

- informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Anetta Tatarewicz-Łata ma wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku rachunkowość i finanse. 18 lat przepracowała w administracji państwowej i samorządowej. Od 11 lat pracuje w Departamencie Kontroli i Monitoringu elbląskiego ratusza, obecnie na stanowisku ds. koordynacji kontroli.

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ tradycja utrzymana
  Poniedziałek, 27.01

  Tradycyjnie wygrywa konkurs osoba, która jako jedyna spełniła warunki formalne. Skoro nikt inny takich warunków nie spełnił, to nie było konkursu a powołanie. Sami swoi. A czerepak? Dziwne, że odpuścił.

 2. 2
  +13
  ~ fiki miki
  Poniedziałek, 27.01

  A więc wszystko po staremu, i co mu zrobicie?

 3. 3
  +14
  ~ Kasyno Elbing
  Poniedziałek, 27.01

  ale kariera - od bufetowej do dyrektora !!!!

 4. 4
  --14
  ~ Magda
  Poniedziałek, 27.01

  Gratulacje Pani Anetko.Należy się to Pani.Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 5. 5
  +8
  ~ Miś
  Poniedziałek, 27.01

  A miejscowy idiotka Kusy nie startował. Trep, to chyba trep.

 6. 6
  --7
  ~ Miś
  Poniedziałek, 27.01

  Nie wiem kim jest koział, czereoak, itp i pewnie mają cię głęboko gdzieś, i chyba mają ciekawsze życie niż ty, i nie muszą czytać twoich wypocin. Ale powiadają uderz w stół, a nożyce odezwą się!

 7. 7
  +5
  ~ czy jest zaszczepiony ten miś?
  Poniedziałek, 27.01

  Misiu - zawsze się odzywasz po uderzeniu nie w stół a w przyzwoitość. Skoro twierdzisz że kozła i czerepaka nie ma , to dlaczego mają kogokolwiek mieć gdzieś ( a gdzie? a w d..pie) skoro mają wszystkich mieszkańców gdzieś. A ciebie misiu=czerepaku bardzo ponosi ta filmowa fantazja na temat rządu arystokracji w Wilkowyjach. Dlaczego kojarzysz to ze swoją wioską? Czyżby też tam się pojawili "najlepsi"?

 8. 8
  +2
  ~ po co te nerwy
  Wtorek, 28.01

  Misiu - ponieważ zniknął, z powodu cenzury, mój pochwalny wpis wobec twojego wpisu spod (5), pozwolę sobie powtórzyć pochwałę trafności oceny osobnika kusego i zapytam czy masz na myśli czerepaka , kozła lub solejuka? Użyłeś określenia uniwersalnego i pasującego do czerepaków ze 100% obszaru Polski. A dlaczego cenzura nie lubi czerepaków? Naciski osób widzących w lustrze czerepaka? Czerepaki i kozły byli , są i będą, bo są jak armia czerwona - wieczne. I zawsze wyrażają złość na tych co widzą ich czyny ale swojej nieprzyzwoitości się nie wstydzą, bo dla nich pojęcie przyzwoitości i wstydu jest obce. po czynach ich poznajemy - jak tą armię czerwoną.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.