Wtorek, 25.06.2019, Imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

V edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Elblągu już w piątek

09.04.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
V edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Elblągu już w piątek

EDK, czyli Ekstremalna Droga Krzyżowa rusza po raz piąty w Elblągu. W tym roku odbędzie się ona w nocy z 12 na 13 kwietnia.

Tak jak w poprzednim roku, zostały przygotowane 4 trasy. Pierwsza z nich prowadzić będzie przez odcinek 40 km do Archikatedry we Fromborku. Druga do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej o dystansie 42 km. Trzecia trasa, która mierzy 41 km poprowadzi do kościoła Świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku. Czwarta zaś, o długości 42 km rozpoczyna się i kończy w Elblągu.

Nocna wędrówka rozpocznie się mszą św. o 20.00 w kościele Świętego Brata Alberta (Salwatorianie) ulica Częstochowska 28.

Zapisy ruszają w Środę Popielcową 6 marca, także nie zwlekaj i podejmij wyzwanie już dziś! Wyślij swoje zgłoszenie na www.edk.org.pl lub lub e-mail: elblag.edk@gmail.com . Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości pod numerem +48 519 858 899.

EDK to wędrówka w ciszy, która pozwala na przygotowanie się do lepszego i pełniejszego przeżywania wydarzeń Wielkiej Nocy. Tegorocznym tematem przewodnim rozważań będzie „Kościół XXI w.”. Jeśli szukasz swojej drogi do Kościoła, chcesz ją wyremontować lub rozbudować, to wyjdź ze swojej strefy komfortu i rusz z nami! Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ DannyX
  Wtorek, 09.04

  Krzyżyk na drogę

 2. 2
  +1
  ~ Xx
  Środa, 10.04

  Niewiarygodne! Ciemnogród, rodem sprzed wieków!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.