Wtorek, 24.11.2020, Imieniny: Flora, Jan, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zakończono przebudowę skrzyżowania ulic Mickiewicza i Grunwaldzkiej

14.05.2018, 12:00:09 Rozmiar tekstu: A A A
Zakończono przebudowę skrzyżowania ulic Mickiewicza i Grunwaldzkiej
Fot. Ryszard Biel

W obszarze przebudowywanego skrzyżowania al. Grunwaldzkiej z ul. Mickiewicza przez dwa dni odbywały się prace bitumiczne związane z wykonaniem warstw ścieralnych.


Na odcinku al. Grunwaldzkiej, w obrębie skrzyżowania z ul. Mickiewicza, prace odbywały się w czwartek i piątek (10-11.05.)  Zgodnie z zapowiedziami pojawiły się utrudnienia w ruchu związane z zawężeniami pasów ruchu na jezdni północnej (kierunek do centrum), jednak nie miały one  znacznego wpływu na funkcjonowanie komunikacji publicznej.  


Prace  związane są z budową wiaduktu, który ma połączyć dzielnicę Zatorze z centrum miasta. Inwestycja polega nie tylko na budowie wiaduktu w ciągu ulic Lotniczej i Skrzydlatej, ale także budowie dróg dojazdowych do wiaduktu i przebudowie kanalizacji deszczowej w ciągu al. Grunwaldzkiej (na odcinku od Lotniczej do rzeki Kumieli).

 

Na dzień dzisiejszy cały proces budowlany jest prowadzony zgodnie z harmonogramem Poziom zaawansowania robót jest na poziomie 60 procent. Trwają roboty ziemne, tzn. trwa formowanie nasypów od strony zarówno Zatorza, jak i al. Grunwaldzkiej
 

- mówił kilka dni temu Radosław Marczak, kierownik z firmy MTM, wykonawcy wiaduktu.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Skrzyżowanie Mickiewicza - Grunwaldzka ( zdjęć 32 )
Dodano: 2018-05-14 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --13
  ~ ccc
  Poniedziałek, 14.05

  Filar narodu Elżbieta Gelert która pracuje ponad siły ciągnie dwie posady publiczne dyrektora szpitala i posła RP Kto jej na to pozwala skoro wiemy że posada dyrektora jak i posła musi być wykonywana na ogół w nienormowanym czasie, pracy jeżeli ma być wykonywana solidnie. Jaki parszywy potwór wyzyskiwacz chce nam zajeździć panią Elę i do tego ta skandaliczna obniżka wynagrodzenia. To musi być bolesne. Nie skompensuje tego nawet wybitne w porównaniu z innymi obywatelami IIIRP bezpieczeństwo socjalne pani Gelert. Kiedyś poseł na czas zawieszał swoją działalność zawodową na czas posłowania bo było wiadomo że nie może skutecznie pełnić obu funkcji w tym przypadku nastąpiło haniebne łamanie praw pracowniczych i naduzycie które zmusza posłankę do pracy ponad siły.

 2. 2
  +13
  ~ Julian
  Poniedziałek, 14.05

  Do CCC. Z komentarza wynika , iż pani Gelert zapewne posiada kolejną posadę - a mianowicie zajmuje się asfaltowaniem ulic ? Bo tylko tak można zrozumieć Twoją troskę o Jej stan zdrowia oraz stan finansów.

 3. 3
  +7
  ~ Paulo
  Poniedziałek, 14.05

  Osoby odpowiedzialne za odbiór przebudowy prosiłbym się bliżej przyjrzeć studzienkom czy wszystkie są na równi z nowo położonym asfaltem!!!

 4. 4
  +6
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 14.05

  Zakończone a jednak wciąż zamknięte.

 5. 5
  +3
  ~ ścieżka
  Poniedziałek, 14.05

  Znak drogowy ze ścieżki rowerowej usuńcie patałachy!

 6. 6
  +2
  ~ pieszy
  Poniedziałek, 14.05

  Panie Boże, przycisko-guziczki zrobili na przejściu, a zmianą świateł zarządza automat, a nie przechodzień. Przez Brzozową można przejść bez guzika, a Płk. Dąbka już nie. Schiza. Przy rynku (na przejściu ul. Płk. Dąbka) należy zainstalować przyciko-guziczki. Niech będzie sprawiedliwie i niech naród rzuca na chodnik siaty z zakupami, przy przycisnąć i przejść - jak automat zmieni światła.

 7. 7
  +6
  ~ asd
  Poniedziałek, 14.05

  Redakcja pisze, ze zakonczono, a ja dalej widze ze roboty trwaja na zdjeciach....

 8. 8
  +4
  ~ poiuy
  Wtorek, 15.05

  Studzienki pozapadane, łączenia starego asfaltu z nowym nierówne - super robota.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0045959949493