Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami NFZ

24.03.2014, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami NFZ
fot. nadesłane
Urząd Miejski informuje, że dnia 08 kwietnia 2014 w godzinach od 9:00 do 15:00 w Sali 300 A, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Narodowego Funduszu Zdrowia, na którym będzie prezentowany „Zintegrowany Informator Pacjenta”.

Dzięki profilowi na ZIP każdy użytkownik będzie miał możliwość dostępu do informacji o swoim leczeniu oraz o przepisanych lekach, jak również przejrzeć historyczne dane na swój temat zgromadzone przez NFZ od 2008r. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.

Rejestracja dla chętnych pracowników przewidziana jest od godziny 9:00 do 10:00, natomiast w pozostałych godzinach mieszkańcy. Więcej informacji na temat systemu można znaleźć tutaj.
 
informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Pracujący
  Poniedziałek, 24.03

  i kto przyjdzie? emeryci i renciści którzy i tak mają obcykane cały ten NFZ bo co dwa dni w kolejce do lekarza stoją z nudów, a Ty jak chcesz się dostać jak się naprawde źle czujesz to masz pecha. Dlatego uważam że wizyty u lekarza powinny być płatne 50 zł..... i już duża część moherów ustąpi...

 2. 2
  0
  ~ też pracuję
  Poniedziałek, 24.03

  Mohery z racji wieku mają prawo źle się czuć, a z braku rozrywek i zainteresowania ze strony najbliższych (czytaj wdzięcznych acz zapracowanych dzieci) mogą czasem choć z lekarzem porozmawiać

 3. 3
  0
  ~ Pracujący
  Wtorek, 25.03

  Chyba sobie kolego jaja robisz... owszem starsi ludzie mają to do siebie że chorują.. ale prawda jest taka że lekarz nie jest od rozmów tylko od leczenia chorych ludzi... którzy często przez moherów nie mogą sie dostać do lekarza albo mają utrudniony dostęp...sam przez parę dni próbowałem się dostać do lekarza i za kazdym razem siedziały te same mohery które wchodzily a ja nie bo się wyczerpał limit przyjęć. Dwa pomijam już placówki służby zdrowia, albo przyjmują lekarze nie ci co powinny, albo nie przyjmują w weekendy mimo że mają umowy podpisane, albo sobie ograniczają limity przyjęć.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94595408439636