Środa, 20.01.2021, Imieniny: Fabian, Sebastian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zobacz, jakimi ofertami pracy dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

17.08.2013, 14:15:41 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, jakimi ofertami pracy dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Przedstawiamy wykaz ofert pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz osób niepełnosprawnych, jakie ma w swojej ofercie Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu na dzień 16.08.2013 r. Wśród ofert znajdują się także te przeznaczone dla osób niezarejestrowanych w PUP.

OFERTY OGÓLNODOSTĘPNE (RÓWNIEŻ DLA OSÓB NIE ZAREJESTROWANYCH W PUP)
(oferty otwarte dostępne w siedzibie PUP na I piętrze w gablotach w holu głównym oraz na stronie internetowej urzędu)

Tokarz, bibliotekarz, mechanik samochodowy/elektromechanik, krawcowa, pokojowa, dozorca, kucharz, szwaczka-prasowaczka, kelner,  recepcjonistka, sprzedawca-prezenter handlowy, broker/asystent brokera, elektryk, pomocnik montera konstrukcji stalowych, pracownik ogólnobudowlany, magazynier, pracownik budowlany, pracownik porządkowy, doradca finansowy, operator równiarki, kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, operator wózka widłowego, murarz, kierowca – operator podnośnika koszowego, szlifierz lakierniczy, instruktor, pracownik recepcji, specjalista do spraw promocji i reklamy, robotnik remontowo-budowlany, pracownik działu garmażeryjnego, pilarz, ciastkarz, tokarz, szwaczka, prasowaczka, kierownik grupy robót drogowych, monter instalacji niskoprądowych, przedstawiciel handlowy, nauczyciel praktycznej nauki zawodu – fryzjer, nauczyciel praktycznej nauki zawodu – mechanik pojazdów samochodowych

Oferty dla osób bezrobotnych zarejestrowanych : operator automatu szlifiersko-polerskiego, pilarz/frezer płyt elewacji wentylowych, szwaczka, wędzarz, pracownik obróbki termicznej, diagnosta w stacji kontroli pojazdów

Oferty dla osób niepełnosprawnych: pracownik porządkowy, sprzątaczka, pracownik ekipy sprzątającej, szwacz-montażysta (branża skórzana), lakiernik akcesoriów meblowych

Oferty na staż do 6 m-cy Rezerwa Ministra
Obsługa solarium,  pracownik gospodarczy, mechanik samochodowy

Oferty na staż do 12 m-cy Rezerwa Ministra
Pracownik obsługi basenu

Oferty na staż do 6 m-cy PFRON
Magazynier – logista

Ponadto informujemy, iż otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: www.psz.praca.gov.pl  

Osoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych Publicznych Służb Zatrudnienia EURES: www.eures.praca.gov.pl lub www.eures.europa.eu

Oferty sieci EURES upublicznione są również na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie www.up.gov.pl
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ praca
  Niedziela, 18.08

  Jak zawsze extra oferty pracy, i jak zawsze ze zawrotna (oby w du**ach, sorry w glowach sie tylko od tej kasy nie poprzewracało) kwota wynagrodzenia 1600 brutto czyli AZ 1200 na reke, w wiekszosci przypadkow bez mozliwosci rozwoju zawodowego. I tak bedzie w kolko dopoki doputy spoleczenstwo sie bedzie na to pisac ( z 2 strony co sie dziwic skoro Panstwo kradnie polowe tego co powinnismy dostac zdzierajac z pracodwcow co sie da). Wstyd i zenada, lepiej droga redakcjo zacznijcie pisac o bardziej interesujacych i nie zalamujacych tematach jak chocby : plaga grzybow w lesie, czy odlatujace bociany.

 2. 2
  +2
  ~ Elg.
  Niedziela, 18.08

  Ile nas wszystkich kosztuje utrzymanie bezproduktywnego UP.Może by tak zacząć rozliczać ich z efektywności pracy i nie ze bezsensownych szkoleń czy staży po których nic się nie ma a pracodawca ma darmowego niewolnika.

 3. 3
  0
  bedaga
  Poniedziałek, 19.08

  Jak jest w naszym Państwie każdy wie, jednakże są ludzie zwłaszcza ci starsi, dla których UP jest dobrą opcją ponieważ nie są na tyle biegli w obsłudze komputerów, aby być w stanie samemu wyszukać sobie oferty pracy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8239669799805