Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wypadek na "siódemce" sparaliżował ruch...w Elblągu

06.02.2013, 13:55:44 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek na
Fot. Mateusz Smoliński

Wczoraj o godz. 2.25 w nocy na trasie S7 na wysokości kompleksu gastronomicznego "Nowa Holandia" doszło do kolizji samochodu ciężarowego MAN. Na miejsce wysłano dwie jednostki straży pożarnej z Elbląga. Dwa specjalistyczne dźwigi wyciągały ciężarówkę z rowu. Od godz. 9.30 droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazd przez miasto. To znacznie utrudniło poruszanie się samochodów po Elblągu. Zobacz, jak wyglądała ul. Grunwaldzka, w stronę Gronowa Górnego w tym czasie.

  MAN z naczepą, który wpadł wczoraj do rowu nie przewoził groźnego dla zdrowia i życia ładunku. Jednak ze zbiornika pojazdu wyciekł olej napędowy. Kierowca ciężarówki z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Droga, na której doszło do wczorajszego wypadku została zablokowana po godz. 9.30. Policjanci zawiadujący wczorajsza akcją ustalili dla kierowców poruszających się tą trasą objazd pzrez Elbląg. To sparaliżowało miasto na kilka godzin. Sytuacja unormowała się dopiero po godz. 13, kiedy ruch na obwodnicy miedzy Węzłami Wschód i Południe został przywrócony.

 

Aleksandra Szymańska

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ jamaleg
  Środa, 06.02

  brawo ,,Centrum Zarzadzania Krysysowego " samochód w rowie na dwu pasmowej 7 a przez to zablokowane całem miasto , Za co wy bierzecie pieniążki ? Czy podjęcie decyzji o rozpieciu barierki miedzy dwoma pasami ruchu przerasta Wasze kompetencje ?? Czy gen. rez. Sorokosz zwany generałem Tewo bo tylko to umiał sprawdzac jako dowódca dywizji nie potrafi sam podjac takiej decyzji . Szkoda że nie wydarzyło sie to latem bo wtedy mieli byśmy wysyp turystów w naszym miescie i może któryś z nich by sie jeszcze w Elblągu zakochał i został tu na dłużej.

 2. 2
  +15
  ~ xx
  Środa, 06.02

  jedynie zablokowanie raz na jakiś czas siódemki przyciąga ludzi do tego smutnego miasta...

 3. 3
  +12
  ~ dumny elblazanin
  Środa, 06.02

  Ale Grzesiu zaplusowal, to jest dopiero promocja miasta, wszyscy wala do Elblaga drzwiami i oknami, brawo :) szkoda, ze jeszcze slimakow nie wywiesili na grunwaldzkiej to już bylby hit :D jednak się myliłem, ze tradycyjna elblaska potrawa, długopisy z logiem miasta czy posag piekarczyka nie przyciagna tu turystow :D brawo Prezydencie :) :) :)

 4. 4
  +2
  ~ do xx ~jamaleg
  Środa, 06.02

  smutna prawda

 5. 5
  +12
  ~ :-)
  Środa, 06.02

  Nawet PolskiBus jechał przez Elbląg :-)

 6. 6
  +7
  ~ eve
  Środa, 06.02

  A teraz pomyślcie, co się będzie działo, jak wprowadzą opłaty za przejazd obwodnicą Elbląga....korki jak się patrzy.

 7. 7
  +5
  ~ dobra metoda
  Środa, 06.02

  Przecież na tym wam zależy, na sprowadzeniu ludzi i turystów do miasta :) Częściej wypadki na obwodnicy musicie organizować :)

 8. 8
  +7
  ~ POmysł na promocje miasta:)
  Środa, 06.02

  Na 7 trzeba zwijac asfalt rano i w godzinach szczytu. To kazdy zmotoryzowany zawita do Elbląga. A tu ich "powitajom" parkomaty i Straż Wiejska :)-Alojzy

 9. 9
  +1
  ~ yataman
  Czwartek, 07.02

  to może wyjdziemy na obwodnice,ustawimy tam starte opon i je POdpalimy? i tak raz w tygodniu? to bedzie lepszy efekt niz ta żałosna strategia promocji miasta grzesia nowaczyka ktora nie przynosi zadnych efektow a hasłem na wjezdzie do miasta bedzie baner z napisem pal gumę!!! może nawet zbudujemy fabryki produkcji opon? albo chociarz prezerwatyw?

 10. 10
  0
  ~ Niebieski
  Czwartek, 07.02

  Jaki tu wersal! Czyżby jednostki pozbawione zdolności wymieniania informacji już wymarły. Czy ktoś zadbał aby nie nauczyć ich pisać i czytać? Czy skutki nieuctwa i nienauctwa mogą być takie same?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.290678024292