Piątek, 3.04.2020, Imieniny: Renata, Jakub, Ryszard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2017/2018


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. GKS 1962 Jastrzębie 34 65 20 5 9 54 - 30
2. ŁKS Łódź 34 65 18 11 5 47 - 23
3. Warta Poznań 34 62 18 8 8 43 - 24
4. Garbarnia Kraków 34 57 16 9 9 48 - 35
5. Radomiak Radom 34 55 15 10 9 52 - 37
6. Olimpia Elbląg 34 50 14 8 12 43 - 42
7. Siarka Tarnobrzeg 34 47 14 5 15 49 - 49
8. GKS Bełchatów 34 46 12 10 12 50 - 43
9. Gryf Wejherowo 34 46 12 10 12 42 - 46
10. Stal Stalowa Wola 34 44 11 11 12 44 - 39
11. ROW 1964 Rybnik 34 44 12 8 14 49 - 57
12. Rozwój Katowice 34 44 12 8 14 36 - 44
13. Znicz Pruszków 34 42 11 9 14 44 - 48
14. Błękitni Stargard Szczeciński 34 41 11 8 15 35 - 39
15. MKS Kluczbork 34 39 9 12 13 37 - 51
16. Wisła Puławy 34 36 8 12 14 34 - 44
17. Gwardia Koszalin 34 28 6 10 18 36 - 72
18. Legionovia Legionowo 34 27 7 6 21 36 - 56



1. kolejka - 29/30. lipca 2017 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 1 GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola 1 : 1 Gryf Wejherowo
GKS 1962 Jastrzębie 5 : 1 MKS Kluczbork
Znicz Pruszków 1 : 2 Gwardia Koszalin
ŁKS Łódź 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg 2 : 1 Legionovia Legionowo
Anton Kołosow 27, 30 Mateusz Wajdzik 38
Warta Poznań 3 : 1 Rozwój Katowice
Wisła Puławy 0 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 1 : 0 Garbarnia Kraków
2. kolejka - 5/6. sierpnia 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 3 : 1 Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1 : 3 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 2 : 0 Wisła Puławy
Legionovia Legionowo 2 : 3 Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik 3 : 1 Olimpia Elbląg 4. sierpnia 2017 19:00
Kamil Spratek 39, Przemysław Brychlik 43, 49 Jakub Bojas 83 (k)
MKS Kluczbork 1 : 0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS 1962 Jastrzębie
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź 1 : 0 Gwardia Koszalin
3. kolejka - 12/13. sierpnia 2017 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 1 : 4 GKS Bełchatów
GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków 3 : 2 Gryf Wejherowo
ŁKS Łódź 1 : 0 MKS Kluczbork
Olimpia Elbląg 2 : 0 Gwardia Koszalin 13. sierpnia 2017 17:00
Radosław Stępień 58, 75
Warta Poznań 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Wisła Puławy 2 : 1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 4 : 1 Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg
4. kolejka - 19/20. sierpnia 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 5 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 1 : 1 Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo 0 : 1 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 4 : 2 Wisła Puławy
Gwardia Koszalin 0 : 3 Warta Poznań
MKS Kluczbork 1 : 1 Olimpia Elbląg
Paweł Baraniak 29 Krzysztof Iwanowski 15
Gryf Wejherowo 1 : 1 ŁKS Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 1 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0 : 2 GKS 1962 Jastrzębie
5. kolejka - 23. sierpnia 2017 (Środa)
GKS 1962 Jastrzębie 2 : 0 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 1 : 3 Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg 1 : 3 Gryf Wejherowo
Jakub Bojas 41 (k) Hieronim Gierszewski 29, Paweł Brzuzy 49, Mateusz Goerke 61
Warta Poznań 3 : 0 MKS Kluczbork
Wisła Puławy 3 : 0 Gwardia Koszalin
Radomiak Radom 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Garbarnia Kraków 1 : 2 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 Rozwój Katowice
6. kolejka - 26/27. sierpnia 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 0 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 : 4 Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin 1 : 4 Radomiak Radom
MKS Kluczbork 1 : 1 Wisła Puławy
Gryf Wejherowo 0 : 1 Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1 : 1 ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1 Znicz Pruszków
7. kolejka - 2/3. września 2017 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Bełchatów
ŁKS Łódź 1 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Olimpia Elbląg 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Piotr Kurbiel 27, Damian Szuprytowski 85 Bartosz Sobotka 9, Sebastian Zalepa 45
Warta Poznań 1 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy 1 : 1 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 1 : 1 MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków 3 : 1 Gwardia Koszalin
Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice 0 : 2 Legionovia Legionowo 20. września 2017
8. kolejka - 9/10. września 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 1 : 1 Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin 1 : 4 Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork 1 : 1 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 1 : 1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1 Olimpia Elbląg 9. września 2017 16:00
Farid Ali 65, Kamil Jadach 76 Piotr Kurbiel 8
Znicz Pruszków 1 : 2 ŁKS Łódź
9. kolejka - 16/17. września 2017 (Sobota / Niedziela)
ŁKS Łódź 1 : 1 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 0 : 1 Znicz Pruszków 16. września 2017 17:00
Mateusz Długołęcki 36
Warta Poznań 1 : 0 GKS 1962 Jastrzębie
Wisła Puławy 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 1 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Garbarnia Kraków 1 : 0 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 4 : 0 MKS Kluczbork
Rozwój Katowice 0 : 0 Gwardia Koszalin
Legionovia Legionowo 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
10. kolejka - 23/24. września 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 1 : 2 ROW 1964 Rybnik
Gwardia Koszalin 1 : 1 Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork 1 : 1 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 0 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie 1 : 1 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 0 : 3 Warta Poznań
ŁKS Łódź 1 : 2 Olimpia Elbląg 23. września 2017 16:00
Jewhen Radionow 41 Mateusz Szmydt 76, Anton Kołosow 85
11. kolejka - 2017-09-30 / 2017-10-01 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 1 : 0 GKS Bełchatów 30. września 2017 16:00
Kamil Wenger 90
Warta Poznań 0 : 0 ŁKS Łódź
Wisła Puławy 1 : 1 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Garbarnia Kraków 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice 0 : 3 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 0 : 1 MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik 0 : 0 Gwardia Koszalin
12. kolejka - 7/8. października 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 2 Gwardia Koszalin 18. października 2017
MKS Kluczbork 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 1 : 1 Legionovia Legionowo 18. października 2017
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 2 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie 1 : 2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 3 : 1 Radomiak Radom
ŁKS Łódź 1 : 0 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 1 : 0 Warta Poznań 7. października 2017 16:00
Jakub Bojas 41
13. kolejka - 14/15. października 2017 (Sobota / Niedziela)
Warta Poznań 0 : 0 GKS Bełchatów
Wisła Puławy 0 : 0 Olimpia Elbląg 14. października 2017 16:00
Radomiak Radom 1 : 1 ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków 0 : 1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 GKS 1962 Jastrzębie
Rozwój Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik 3 : 0 Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin 1 : 1 MKS Kluczbork
14. kolejka - 21/22. października 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 1 : 0 MKS Kluczbork
Gryf Wejherowo 1 : 2 Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie 3 : 1 Rozwój Katowice
Znicz Pruszków 1 : 3 Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź 1 : 0 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1 : 2 Radomiak Radom 21. października 2017 15:00
Damian Szuprytowski 70 Leândro 17, Peter Mazan 34
Warta Poznań 3 : 1 Wisła Puławy
15. kolejka - 28/29. października 2017 (Sobota / Niedziela)
Wisła Puławy 5 : 2 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 0 : 0 Warta Poznań
Garbarnia Kraków 1 : 1 Olimpia Elbląg 28. października 2017 14:00
Marcin Siedlarz 27 Jakub Bojas 70
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 ŁKS Łódź
Rozwój Katowice 0 : 1 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 0 : 2 GKS 1962 Jastrzębie
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin 2 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork 2 : 2 Gryf Wejherowo
16. kolejka - 4/5. listopada 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 1 : 0 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 0 MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola 2 : 0 Gwardia Koszalin
GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1 ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków 1 : 0 Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź 1 : 0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg 5. listopada 2017 13:00
Jakub Bojas 45, Damian Szuprytowski 64 Krzysztof Ropski 34
Warta Poznań 1 : 0 Garbarnia Kraków
Wisła Puławy 1 : 0 Radomiak Radom
17. kolejka - 11/12. listopada 2017 (Sobota / Niedziela)
Radomiak Radom 2 : 1 GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków 1 : 1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Warta Poznań
Rozwój Katowice 1 : 2 Olimpia Elbląg 11. listopada 2017 13:00
Michał Płonka 3 Mateusz Szmydt 67, 81
Legionovia Legionowo 0 : 2 ŁKS Łódź
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin 0 : 2 GKS 1962 Jastrzębie
MKS Kluczbork 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 0 : 3 Błękitni Stargard Szczeciński
18. kolejka - 18/19. listopada 2017 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 3 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork 0 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Gwardia Koszalin 2 : 2 Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik 2 : 2 ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo 0 : 3 Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 26, 57, 90
Rozwój Katowice 2 : 0 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1 : 1 Radomiak Radom
19. kolejka - 25/26. listopada 2017 (Sobota / Niedziela)
Gwardia Koszalin 0 : 1 ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków 1 : 1 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 1 : 0 Rozwój Katowice
Warta Poznań 2 : 0 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 6 : 3 ROW 1964 Rybnik
Michał Kiełtyka 30, Anton Kołosow 35, Damian Szuprytowski 72, 88, Rafał Lisiecki 76, 90 Mariusz Muszalik 50 (k), Sebastian Musiolik 52, Przemysław Brychlik 64
Znicz Pruszków 1 : 1 MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie 3 : 0 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 0 : 2 Błękitni Stargard Szczeciński
20. kolejka - 4. kwietnia 2018 (Środa)
GKS Bełchatów 0 : 0 Stal Stalowa Wola 4. kwietnia 2018
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 0 GKS 1962 Jastrzębie 4. kwietnia 2018
Gryf Wejherowo 4 : 3 Znicz Pruszków 4. kwietnia 2018
MKS Kluczbork 0 : 2 ŁKS Łódź 4. kwietnia 2018
Gwardia Koszalin 1 : 5 Olimpia Elbląg 24. marca 2018
Przemysław Brzeziański 4 Piotr Kurbiel 6, 25, 33, 41, Paweł Szołtys 17
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Warta Poznań 4. kwietnia 2018
Legionovia Legionowo 1 : 1 Wisła Puławy 4. kwietnia 2018
Rozwój Katowice 1 : 0 Radomiak Radom 4. kwietnia 2018
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Garbarnia Kraków 4. kwietnia 2018
21. kolejka - 10/11. marca 2018 (Sobota / Niedziela)
Siarka Tarnobrzeg 2 : 4 GKS Bełchatów 18. kwietnia 2018
Garbarnia Kraków 1 : 0 Rozwój Katowice 18. kwietnia 2018
Radomiak Radom 4 : 2 Legionovia Legionowo
Wisła Puławy 2 : 0 ROW 1964 Rybnik 18. kwietnia 2018
Warta Poznań 3 : 3 Gwardia Koszalin 18. kwietnia 2018
Olimpia Elbląg 1 : 2 MKS Kluczbork 16. maja 2018
ŁKS Łódź 0 : 0 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 1 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1 Stal Stalowa Wola
22. kolejka - 17/18. marca 2018 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 1 GKS 1962 Jastrzębie 16. maja 2018
Stal Stalowa Wola 2 : 0 Znicz Pruszków 18. kwietnia 2018
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 2 ŁKS Łódź 16. maja 2018
Gryf Wejherowo 1 : 3 Olimpia Elbląg 25. kwietnia 2018 17:00
MKS Kluczbork 3 : 3 Warta Poznań 1. maja 2018
Gwardia Koszalin 1 : 2 Wisła Puławy 1. maja 2018
ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 2 : 2 Garbarnia Kraków 16. maja 2018
Rozwój Katowice 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg 16. maja 2018
23. kolejka - 24/25. marca 2018 (Sobota / Niedziela)
Rozwój Katowice 1 : 0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Legionovia Legionowo 25. kwietnia 2018
Garbarnia Kraków 1 : 3 ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom 5 : 0 Gwardia Koszalin 11. kwietnia 2018
Wisła Puławy 1 : 2 MKS Kluczbork
Warta Poznań 0 : 1 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 0 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński 11. kwietnia 2018 17:00
Wojciech Fadecki 78
ŁKS Łódź 1 : 2 Stal Stalowa Wola 1. maja 2018
Znicz Pruszków 0 : 3 GKS 1962 Jastrzębie
24. kolejka - 31. marca 2018 (Sobota)
GKS Bełchatów 2 : 1 Znicz Pruszków
GKS 1962 Jastrzębie 1 : 0 ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Olimpia Elbląg 31. marca 2018 15:00
Krzysztof Niburski 28
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 1 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 1 : 0 Wisła Puławy
MKS Kluczbork 3 : 1 Radomiak Radom
Gwardia Koszalin 2 : 1 Garbarnia Kraków
ROW 1964 Rybnik 2 : 3 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1 : 2 Rozwój Katowice
25. kolejka - 7/8. kwietnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Legionovia Legionowo 2 : 2 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków 4 : 1 MKS Kluczbork
Radomiak Radom 0 : 1 Gryf Wejherowo
Wisła Puławy 1 : 3 Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań 1 : 0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Daniel Szczepan 77
ŁKS Łódź 0 : 2 Znicz Pruszków
26. kolejka - 14/15. kwietnia 2018 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 2 ŁKS Łódź
Znicz Pruszków 0 : 0 Olimpia Elbląg
GKS 1962 Jastrzębie 0 : 2 Warta Poznań
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 0 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 2 : 2 Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin 0 : 0 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Legionovia Legionowo
27. kolejka - 21/22. kwietnia 2018 (Sobota / Niedziela)
ROW 1964 Rybnik 1 : 0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 4 : 1 Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice 2 : 1 MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 2 : 1 Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 0 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Warta Poznań 1 : 1 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 0 : 5 ŁKS Łódź 21. kwietnia 2018 16:00
Radinow 2,67 Pyrdoł 31.71 Rozwadowicz 80(k)
28. kolejka - 28/29. kwietnia 2018 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 1 : 1 Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź 2 : 0 Warta Poznań
Znicz Pruszków 3 : 0 Wisła Puławy
GKS 1962 Jastrzębie 1 : 2 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard Szczeciński 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 1 : 1 Rozwój Katowice
MKS Kluczbork 2 : 0 Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin 1 : 4 ROW 1964 Rybnik
29. kolejka - 5/6. maja 2018 (Sobota / Niedziela)
Gwardia Koszalin 1 : 3 GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik 1 : 1 MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo 1 : 2 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 1 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 3 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Radomiak Radom 2 : 1 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 0 : 0 ŁKS Łódź
Warta Poznań 1 : 0 Olimpia Elbląg
30. kolejka - 9. maja 2018 (Środa)
GKS Bełchatów 0 : 1 Warta Poznań
Olimpia Elbląg 1 : 1 Wisła Puławy
ŁKS Łódź 3 : 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg 23. maja 2018 18:00
Stal Stalowa Wola 4 : 1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 3 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 0 : 1 ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork 3 : 4 Gwardia Koszalin
31. kolejka - 12/13. maja 2018 (Sobota / Niedziela)
MKS Kluczbork 1 : 0 GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin 0 : 1 Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik 2 : 3 Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo 0 : 3 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 3 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg 3 : 1 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 2 : 1 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 4 : 0 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 0 : 2 Warta Poznań
32. kolejka - 19/20. maja 2018 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 3 : 0 Wisła Puławy
Warta Poznań 1 : 0 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 0 : 2 Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź 4 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 3 : 3 Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 3 : 1 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 4 : 0 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński 0 : 0 Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo 3 : 1 MKS Kluczbork
33. kolejka - 26/27. maja 2018 (Sobota / Niedziela)
Gryf Wejherowo 2 : 1 GKS Bełchatów
MKS Kluczbork 2 : 0 Błękitni Stargard Szczeciński
Gwardia Koszalin 3 : 3 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 2 : 1 GKS 1962 Jastrzębie
Legionovia Legionowo 0 : 2 Znicz Pruszków
Rozwój Katowice 0 : 2 ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1 : 1 Warta Poznań
Radomiak Radom 2 : 2 Wisła Puławy
34. kolejka - 2/3. czerwca 2018 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 0 : 0 Radomiak Radom
Wisła Puławy 0 : 2 Garbarnia Kraków
Warta Poznań 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 1 : 0 Rozwój Katowice
ŁKS Łódź 2 : 0 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie 4 : 2 Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola 2 : 0 MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński 2 : 3 Gryf Wejherowo
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.