Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

KarnawaLove Party, czyli impreza na Lodowisku Helena

05.02.2024, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
KarnawaLove Party, czyli impreza na Lodowisku Helena
REKLAMA

Jak świętować, to tylko podwójnie. W najbliższy piątek, 9 lutego, o 18:00 na lodowisku Helena rozpocznie się tematyczna impreza KarnawaLove Party. To półtorej godziny dobrej zabawy połączonej z muzyką, konkursami i atrakcjami.

 

 


Już w najbliższy piątek, 9 lutego, na Lodowisku Helena połączymy karnawał i święto zakochanych. KarnawaLove Party to impreza, na którą zapraszamy wszystkich, niezależnie od ich statusu związkowego. Tafla lodowiska będzie się mienić kolorowymi światłami, gdzie stanie napis love, przy którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oprócz tego, w holu głównym, po raz pierwszy pojawi się wyjątkowa scena - fotobudka 360, która zagwarantuje niepowtarzalny, karnawałowy klimat. Fotobudka 360, to obrotowa platforma, która utrwala ruch na scenie, tworząc przy tym krótki filmik.


Oczywiście nie ma udanej imprezy bez muzyki. O wyjątkową atmosferę zadba DJ, który zagra nie tylko największe hity, ale również te bardziej romantyczne kawałki. W programie przewidzieliśmy konkursy, gry i zabawy, w których do wygrania będą słodkie upominki i wejściówki na lodowisko.  Zachęcamy do zabrania ze sobą akcentów karnawałowych i walentynkowych.


KarnawaLove Party rozpocznie się o 18:00 na tafli lodowiska „Helena” i potrwa do 19:30. Bilety są dostępne w cenie zwykłego wejścia na ślizgawki – 11 zł normalny i 7,50 zł ulgowy. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych.


Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Tik-tok, w których publikujemy fotorelacje, filmiki i bieżące informacje o wydarzeniach.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93095207214355