Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zostań wolontariuszem Korpusu Solidarności!

22.08.2019, 10:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zostań wolontariuszem Korpusu Solidarności!
Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. Programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego. Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, w partnerstwie z Federacją FOS-a realizuje  program Korpusu Solidarności w województwie warmińsko-mazurskim.

W związku z tym będziecie mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach, szkoleniach, akcjach wolontariackich, konkursach. Będzie prowadzone poradnictwo oraz pośrednictwo wolontariatu, dzięki któremu wolontariusze i organizację będą mogli odnaleźć się i nawiązać współpracę.

Organizowane będą też działania na poziomie ogólnopolskim: m.in. fora wolontariatu, system wsparcia i motywacji - czyli system benefitowy dla wolontariusza, obozy letnie dla wolontariuszy, konkursy itp. a więc same dobre rzeczy! O tych wszystkich wydarzeniach będziemy na bieżąco informować.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza tych obecnych wolontariuszy oraz wszystkich, którzy chcieliby nimi zostać na spotkanie dotyczące ogólnopolskiego projektu „Korpus Solidarności"- Programu wspierania i rozwoju wolontariatu długoterminowego.

Korpus Solidarności jest WIELOLETNIM PROGRAMEM – pierwszym w Polsce, w tak dużej skali - wspierającym wolontariuszy i angażującym organizacje pozarządowe.

Spotkanie odbędzie się 30.08.2019 r. o godzinie 12:00  w Sali 104 Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Zw. Jaszczurczego 17 (I piętro).

Podczas wspólnego spotkania dowiecie się:

1. Czym jest Korpus Solidarności (KS).

2. Dla kogo jest KS?

3. W jakim celu powstał KS?

4. Jak dołączyć do KS?

5. Dlaczego warto zostać członkiem KS?

6. Kto organizuje działania w ramach KS.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane są w biurze Regionalnego Centrum Wolontariatu, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 26 w Elblągu od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, telefonicznie pod numerem 55 235-18-85 lub mailowo pod adresem wolontariat@centrumelblag.pl. W treści meila proszę podać imię i nazwisko, nr telefonu. Na zgłoszenia od osób zainteresowanych czekamy do dnia 28 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy! Przekonacie się dlaczego warto zostać członkiem Korpusu Solidarności !

Spotkanie realizowane jest w ramach „Korpusu Solidarności- Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030" sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

 

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.