Niedziela, 22.09.2019, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Godzina dla Ziemi... naszego domu

22.03.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Godzina dla Ziemi... naszego domu
REKLAMA

W sobotę 30 marca o godzinie 20.30 miliony osób na Ziemi, w tym mieszkańcy, największych miast świata, na jedną godzinę zgaszą światło w ramach akcji WWF „Godzina dla Ziemi”.

 

Ta ogólnoświatowa inicjatywa organizowana jest przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF. Wyłączenie świateł, czy wygaszenie iluminacji budynków podczas „Godziny dla Ziemi” ma pokazać, że nawet małe zmiany w życiu codziennym są ważne, a wspólne działania mogą wiele zmienić.

 

Tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi”, odbywa się pod hasłem „Nie niszczmy naszego domu”. Hasło przypomina, że mamy prawo i obowiązek ochrony wspólnego domu, czyli naszej planety!

 

Organizacja ekologiczna WWF Polska po raz kolejny zaprosiła Elbląg do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Nasze miasto dołącza do tysięcy miejscowości i milionów ludzi, którzy w tym roku już po raz jedenasty pokażą, jak dawać impuls do rzeczywistych zmian na lepsze.

Podobnie jak w ubiegłych latach w Elblągu punktualnie o godz. 20.30 (30 marca br.) na godzinę wygaszone zostaną iluminacje Bramy Targowej, Urzędu Miejskiego, Sądu Rejonowego, Katedry św. Mikołaja i po raz pierwszy wiaduktu przy ul. Lotniczej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej akcji dostępne są na stronie internetowej www.godzinadlaziemi.pl

 

Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ My dzieci dworca zoo
  Sobota, 23.03

  Wezmę i ja udział :) hej latarki w dłoń. Fajna zabawa z dziećmi będzie przy okazji uświadomnienia młodych ludzi o problemach globalnych. My - to nie tylko mój dom . . .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.