Czwartek, 20.06.2019, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

W konkursie międzyszkolnym choinki świeciły przykładem

16.01.2019, 09:31:19 Rozmiar tekstu: A A A
W konkursie międzyszkolnym choinki świeciły przykładem

Policjanci z Elbląga rozstrzygnęli konkurs o bezpieczeństwie na drodze. Zadaniem uczniów, ze szkół podstawowych, było stworzenie ozdób choinkowych nawiązujących do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci miały udekorować nimi choinki i wysłać zdjęcie policjantom. Spośród nadesłanych fotografii policjanci wyłonili te najciekawsze.  
 

Jeszcze przed świętami, wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego, ogłoszono konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Organizacją zajęli się policjanci z wydziału ruchu drogowego elbląskiej komendy. Międzyszkolny konkurs, którego zadaniem było stworzenie ozdób choinkowych „w tonie" bezpieczeństwa okazał się doskonałym pomysłem profilaktycznym. Spośród zgłoszonych prac komisja wybrała trzy „choinki", których autorzy zostali zaproszeni do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Podczas wizyty uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, poznają pracę policjantów, odbędą ciekawą lekcję dotyczącą bezpiecznych zachowań na drodze.
 

Laureatami konkursu zostali uczniowie:

- Szkoła Podstawowa w Zwierznie (klasa VI),

- Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu (klasa Vd)

- Szkoła Podstawowa w Pogrodziu (klasa IV).
 

- Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Chcemy dodatkowo wyróżnić zaangażowanie uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu, Szkoły Podstawowej w Żurawcu oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku, z której do konkursu zgłosiło się aż 9 klas. Duże zaangażowanie w naszą inicjatywę świadczy o tym, że temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest cały czas aktualny – zauważa asp. szt. Wiktor Kaczmarek z elbląskiej drogówki.
 

Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.
 

Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.