Czwartek, 20.06.2019, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

"Przenikanie". Happening artystyczny w Bielicy

19.09.2018, 15:46:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Przenikanie". Happening artystyczny w Bielicy

Wyrażenie się poprzez sztukę, to motyw przewodni nadchodzącego happeningu dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się w ramach projektu „Przenikanie”.

W Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy spotkają się uczniowie w różnym wieku, aby tworzyć obrazy w rozmaitych technikach malarskich. Dostępna będzie także strefa tworzenia prac w technikach szkła artystycznego m.in. z mozaiki szklanej. Warsztaty pozwolą uczestnikom odkryć talenty, rozwijać pasję i wzbogacić twórczy potencjał. Najcenniejszy w takiej formule działania, jest fakt, że uczestnik sam decyduje o przechodzeniu z pracowni do pracowni, sam dokonuje wyboru, w której technice chce pracować. Ta akcja będzie czasem, w którym spotyka się ze sobą wielu uczniów w różnym wieku. Sale lekcyjne na parę godzin zamienią się w pracownie plastyczne, a hol szkoły w galerię sztuki.

Happening startuje o godz. 10.00, w piątek, 21 września 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież z Godkowa, Bielicy oraz okolic.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”  w Elblągu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji  w Godkowie  oraz Publiczną Szkołą Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Bielicy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.