Wtorek, 20.02.2018, Imieniny: Leon, Ludmila, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

W terminie 17.7 - 31.8 biblioteka główna będzie nieczynna

14.07.2017, 12:51:31 Rozmiar tekstu: A A A
W terminie 17.7 - 31.8 biblioteka główna będzie nieczynna

W związku pracami związanymi z remontem i zmianą lokalizacji działów w bibliotece głównej przy ul. św. Ducha 3-7, w terminie 17 lipca-31 sierpnia biblioteka będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z filii Biblioteki Elbląskiej. 

 

W okresie tym nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek, a wypożyczone książki będzie można zwracać w Filii nr 7/Cyberiadzie przy ul. Hetmańskiej. Zajęcia wakacyjne dla dzieci w budynku głównym nie będą się odbywały. Więcej informacji na stronie Biblioteki Elbląskiej www.bibliotekaelblaska.pl

 

Od marca w bibliotece głównej mają miejsce prace związane ze zmianą lokalizacji działów – Dział Literatury dla Dorosłych z ul. Zamkowej został przeniesiony do pomieszczeń, w których znajdował się magazyn Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych (ul. św. Ducha, I piętro). Obecnie do wyremontowanych pomieszczeń znajdujących się  na parterze, przenoszony będzie księgozbiór Działu Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych. Jeszcze w tym roku lokalizację zmieni też Dział Literatury Młodzieżowej (obecnie mieszczący się przy ul. św. Ducha) – przeniesie się do pomieszczeń przy ul. Zamkowej 1. Powstanie tam Biblioteka Młodego Czytelnika. 
 

Aleksandra Buła

Dział Komunikacji Społecznej

Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.