Niedziela, 16.02.2020, Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

W sobotę kolejny Bieg na Sześć Łap. Tematem przewodnim będzie Dzień Dziecka

03.06.2016, 12:39:33 Rozmiar tekstu: A A A
W sobotę kolejny Bieg na Sześć Łap. Tematem przewodnim będzie Dzień Dziecka
Fot. Ryszard Biel

W sobotę, 4 czerwca o godz. 10 odbędzie się kolejny Bieg na Sześć Łap, czyli wspólny spacer elblążan oraz bezdomnych psów z elbląskiego Schroniska OTOZ Animals.

Będzie to doskonała okazja do aktywnego rozpoczęcia weekendu w pięknych i gościnnych progach elbląskiej Bażantarni. Tematem przewodnim najbliższej edycji będzie Dzień Dziecka, w związku z czym organizatorzy przygotują dla najmłodszych przyjaciół zwierząt ciekawe atrakcje.

Bieg na Sześć Łap to akcja, której celem jest popularyzacja aktywności na świeżym powietrzu, a także promocja adopcji bezdomnych zwierząt z elbląskiego schroniska. Pierwszy bieg odbył się w naszym mieście w październiku 2014 roku. Od tego czasu inicjatywa cieszy się coraz większą popularnością. W najbliższą sobotę miłośnicy czworonogów i aktywności fizycznej spotkają się już po raz 18. Dla bezdomnych psów każda okazja do kontaktu z człowiekiem i spaceru jest ogromnym przeżyciem, dlatego też organizatorzy zachęcają do połączenia przyjemnego z pożytecznym i wzięcia udziału w akcji.

Spotkanie uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, o godz. 10 w schronisku OTOZ Animals w Elblągu, przy ul. Królewieckiej 233 (wyjazd na Braniewo). Uczestników zmotoryzowanych zachęcamy do pozostawienia swoich samochodów na parkingu leśnym przy wiacie Rusałka, który znajduje się w odległości ok. 300 m za schroniskiem (w stronę Dąbrowy). Zapisy przyjmowane są drogą mailową pod adresem: 6lapelblag@gmail.com lub w wiadomości na facebookowym profilu akcji.
 

Piotr Matkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Szkło kontaktowe
  Piątek, 03.06

  Nielogiczna akcja pod pretekstem pseudo pomocy. Chcesz pomóc? Zabierz psa do domu i nie udawaj, że pomagasz. Wielce dobroduszni z nadmiarem wolnego czasu udają, że pomagają...

 2. 2
  +8
  ~ marco
  Sobota, 04.06

  To co Szklo kontaktowe, lepiej nic nie robic? Siedziec w domu i krytykowac. Jaki to polskie.

 3. 3
  --4
  ~ apel do psiarzy
  Niedziela, 05.06

  kolejny bieg na sześć łap , a kto posprząta psie kupy gdzie jest straż miejska. stop psiarzom i kupom ich pupili zjadajcie je najlepiej po swoich pieskach!!!!smacznego

 4. 4
  +1
  ~ kuwerty
  Niedziela, 05.06

  @Szkło kontaktowe to bierz do domu i pomagaj. Pisać każdy potrafi, ale ruszyć się i wyprowadzić psy na spacer mało komu się już chce.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.