Niedziela, 8.12.2019, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Za nami kolejny Bieg na Sześć Łap - zobacz zdjęcia

13.02.2016, 19:00:38 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami kolejny Bieg na Sześć Łap - zobacz zdjęcia
Fot.Ryszard Biel

Dziś, 13 lutego, odbył się kolejny Bieg na Sześć Łap. Tym razem motywem przewodnim były Walentynki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Głównymi celami akcji są propagowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Elbląga oraz promocja adopcji bezdomnych zwierząt z elbląskiego schroniska. W spotkaniu mogli wziąć wszyscy chętni, niezależnie od poziomu wydolności fizycznej. Uczestnicy mieli do wyboru spacer lub bieg z sympatycznymi czworonogami - wyjaśniali organizatorzy.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 14

%100.0 %0.0


Galeria / Bieg na sześć łap ( zdjęć 92 )
Dodano: 2016-02-13 | Fot.Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --15
  ~ fajnie
  Sobota, 13.02

  fajnie a może byście psiarze tak się zorganizowali i te kupy psie posprzątali z chodników i terenów zielonych, wstyd!!!!

 2. 2
  +7
  ~ Pozytywna
  Sobota, 13.02

  Do fajnie-A co ma piernik do wiatraka? Czy nie widzisz ślepcu, nienawidzący zwierząt, ogromnej zmiany w zachowaniu ludzi? Wielu psiarzy, a może większość, poza niektórymi flejtuchami, sprząta odchody po swoich podopiecznych, a Ty jak mantrę powtarzasz swoje frazesy. Zauważ, zapatrzony w siebie ślepcu, ogromne zmiany jakie zaszły w ludziach. Adoptowałam nieszczęsnego psiaka z elbląskiego schroniska, sprzątam po niej i nie wyobrażam sobie życia bez mojej suńki.

 3. 3
  +9
  ~ :):)
  Sobota, 13.02

  A ja jestem dumna, bo moje dzieci z niecierpliwością czekają na kolejny "Bieg.." Cudna akcja, a ludzie krytykujący niech choć raz wybiorą się raz na bieg to serca im stopnieją!!!!

 4. 4
  --6
  ~ Do pozytywna
  Niedziela, 14.02

  Droga pozytywna albo mieszkasz w jakiejś cudownej krainie albo oderwana od otaczającej rzeczywistości jesteś. Mieszkam w centrum o różnych porach dnia chodzę z dzieckiem na spacer lub biegam. Okolice Nowowiejskie,j Bazynskiego, Władysława IV, Gwiezdnej oraz dolina w całej rozciągłości jest cała zasranaprzez psy.Wejscie na trawnik jest rownoznaczny z myciem obuwia.W ciągu Ostatnich lat (6) widziałem aż cztery dosłownie aż cztery razy gdy ktoś pakowal kupę pupila do wora. Akcje bieg na 6 łap pochwalam.sam z przyjemnością brałem w nim udział co nie zmienia mojej oceny sytuacji

 5. 5
  +4
  ~ WC
  Niedziela, 14.02

  Niektórym wszystko się tylko z gów.... kojarzy. SUPER AKCJA, POZDRAWIAM UCZESTNIKÓW!!!

 6. 6
  +1
  ~ Guto
  Poniedziałek, 15.02

  Świetna akcja, sam może kiedyś się zdecyduję, promyk szczęścia dla tych czworonożnych maluchów. Również miłe komentarze (pomijając jednego frustrata).

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.