Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

PGNiG Superliga Kobiet - 2015/2016


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Baltica Szczecin 22 36 17 2 3 623 - 517
2. MKS Selgros Lublin 22 35 17 1 4 651 - 511
3. Start Elbląg 22 33 16 1 5 610 - 527
4. Metraco Zagłębie Lubin 22 32 16 0 6 657 - 560
5. Vistal Gdynia 22 31 15 1 6 607 - 538
6. Energa AZS Koszalin 22 25 12 1 9 615 - 574
7. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 18 9 0 13 554 - 620
8. AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 22 17 8 1 13 568 - 632
9. Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 15 7 1 14 580 - 612
10. KPR Ruch Chorzów 22 12 6 0 16 526 - 605
11. UKS PCM Kościerzyna 22 6 3 0 19 513 - 668
12. KPR Jelenia Góra 22 4 2 0 20 546 - 686



1. kolejka - 5/6. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Metraco Zagłębie Lubin 40 : 21 KPR Jelenia Góra
Pogoń Baltica Szczecin 29 : 19 UKS PCM Kościerzyna
Energa AZS Koszalin 26 : 18 KPR Ruch Chorzów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 25 : 23 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
MKS Selgros Lublin 26 : 26 Start Elbląg
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 23 : 27 Vistal Gdynia
2. kolejka - 12/13. września 2015 (Sobota / Niedziela)
UKS PCM Kościerzyna 17 : 21 Start Elbląg 12. września 2015 16:00
Vistal Gdynia 20 : 21 MKS Selgros Lublin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 33 : 27 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Ruch Chorzów 24 : 19 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
KPR Jelenia Góra 25 : 36 Energa AZS Koszalin
Pogoń Baltica Szczecin 31 : 26 Metraco Zagłębie Lubin
3. kolejka - 19/20. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Baltica Szczecin 31 : 27 Energa AZS Koszalin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 : 25 KPR Jelenia Góra
Metraco Zagłębie Lubin 31 : 21 UKS PCM Kościerzyna
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 33 : 24 KPR Ruch Chorzów
MKS Selgros Lublin 37 : 28 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Start Elbląg 26 : 19 Vistal Gdynia 20. września 2015 17:30
4. kolejka - 23. września 2015 (Środa)
Pogoń Baltica Szczecin 34 : 20 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
UKS PCM Kościerzyna 20 : 33 Vistal Gdynia
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 24 : 32 Start Elbląg
KPR Ruch Chorzów 19 : 35 MKS Selgros Lublin
KPR Jelenia Góra 29 : 31 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Metraco Zagłębie Lubin 31 : 28 Energa AZS Koszalin
5. kolejka - 26/27. września 2015 (Sobota / Niedziela)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 : 27 Metraco Zagłębie Lubin
Energa AZS Koszalin 34 : 28 UKS PCM Kościerzyna
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 22 : 22 Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin 40 : 27 KPR Jelenia Góra
Start Elbląg 25 : 20 KPR Ruch Chorzów 27. września 2015 17:00
Vistal Gdynia 26 : 26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
6. kolejka - 17/18. października 2015 (Sobota / Niedziela)
UKS PCM Kościerzyna 24 : 23 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KPR Ruch Chorzów 18 : 25 Vistal Gdynia
KPR Jelenia Góra 26 : 35 Start Elbląg 17. października 2015 17:30
Pogoń Baltica Szczecin 29 : 23 MKS Selgros Lublin 30. września 2015
Metraco Zagłębie Lubin 38 : 24 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Energa AZS Koszalin 26 : 27 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
7. kolejka - 24/25. października 2015 (Sobota / Niedziela)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 16 : 24 Energa AZS Koszalin
MKS Selgros Lublin 30 : 22 Metraco Zagłębie Lubin
Start Elbląg 28 : 25 Pogoń Baltica Szczecin 25. października 2015 17:00
Vistal Gdynia 29 : 25 KPR Jelenia Góra
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 : 21 KPR Ruch Chorzów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 38 : 26 UKS PCM Kościerzyna
8. kolejka - 28. października 2015 (Środa)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 25 : 26 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
UKS PCM Kościerzyna 27 : 23 KPR Ruch Chorzów
KPR Jelenia Góra 28 : 35 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Metraco Zagłębie Lubin 29 : 22 Start Elbląg 28. października 2015 17:30
Energa AZS Koszalin 21 : 31 MKS Selgros Lublin
Pogoń Baltica Szczecin 22 : 21 Vistal Gdynia
9. kolejka - 7/8. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 30 : 26 UKS PCM Kościerzyna
MKS Selgros Lublin 36 : 23 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Start Elbląg 32 : 24 Energa AZS Koszalin 7. listopada 2015 16:00
Vistal Gdynia 26 : 25 Metraco Zagłębie Lubin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 21 : 28 Pogoń Baltica Szczecin
KPR Ruch Chorzów 29 : 23 KPR Jelenia Góra
10. kolejka - 14/15. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
UKS PCM Kościerzyna 28 : 26 KPR Jelenia Góra
Pogoń Baltica Szczecin 32 : 26 KPR Ruch Chorzów 18. listopada 2015
Metraco Zagłębie Lubin 38 : 28 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Energa AZS Koszalin 22 : 25 Vistal Gdynia
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 23 : 28 MKS Selgros Lublin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 : 35 Start Elbląg 15. listopada 2015 17:00
11. kolejka - 21/22. listopada 2015 (Sobota / Niedziela)
MKS Selgros Lublin 35 : 22 UKS PCM Kościerzyna
Start Elbląg 32 : 23 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 21. listopada 2015 17:30
Vistal Gdynia 33 : 28 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 21 : 26 Energa AZS Koszalin
KPR Ruch Chorzów 27 : 33 Metraco Zagłębie Lubin
KPR Jelenia Góra 20 : 23 Pogoń Baltica Szczecin
12. kolejka - 6. stycznia 2016 (Środa)
KPR Jelenia Góra 22 : 31 Metraco Zagłębie Lubin
UKS PCM Kościerzyna 23 : 29 Pogoń Baltica Szczecin
KPR Ruch Chorzów 29 : 32 Energa AZS Koszalin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 : 27 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Start Elbląg 21 : 23 MKS Selgros Lublin 6. stycznia 2016 20:00
Vistal Gdynia 27 : 24 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
13. kolejka - 9/10. stycznia 2016 (Sobota / Niedziela)
Start Elbląg 32 : 21 UKS PCM Kościerzyna 13. stycznia 2016 18:00
MKS Selgros Lublin 26 : 22 Vistal Gdynia 13. stycznia 2016
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 31 : 30 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 32 : 22 KPR Ruch Chorzów
Energa AZS Koszalin 33 : 23 KPR Jelenia Góra
Metraco Zagłębie Lubin 33 : 23 Pogoń Baltica Szczecin 26. stycznia 2016
14. kolejka - 16/17. stycznia 2016 (Sobota / Niedziela)
Energa AZS Koszalin 28 : 28 Pogoń Baltica Szczecin 13. stycznia 2016
KPR Jelenia Góra 25 : 31 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
UKS PCM Kościerzyna 22 : 28 Metraco Zagłębie Lubin
KPR Ruch Chorzów 25 : 26 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 : 24 MKS Selgros Lublin 24. lutego 2016
Vistal Gdynia 19 : 28 Start Elbląg 27. stycznia 2016 19:00
15. kolejka - 20. stycznia 2016 (Środa)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 18 : 30 Pogoń Baltica Szczecin
Vistal Gdynia 34 : 22 UKS PCM Kościerzyna
Start Elbląg 31 : 26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz 20. stycznia 2016 18:00
MKS Selgros Lublin 34 : 23 KPR Ruch Chorzów
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 26 : 31 KPR Jelenia Góra
Energa AZS Koszalin 36 : 27 Metraco Zagłębie Lubin
16. kolejka - 23/24. stycznia 2016 (Sobota / Niedziela)
Metraco Zagłębie Lubin 24 : 20 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 13. stycznia 2016
UKS PCM Kościerzyna 22 : 26 Energa AZS Koszalin
Pogoń Baltica Szczecin 32 : 22 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Jelenia Góra 23 : 30 MKS Selgros Lublin
KPR Ruch Chorzów 24 : 22 Start Elbląg 23. stycznia 2016 16:00
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 26 : 36 Vistal Gdynia 18. lutego 2016
17. kolejka - 30/31. stycznia 2016 (Sobota / Niedziela)
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 36 : 20 UKS PCM Kościerzyna
Vistal Gdynia 30 : 23 KPR Ruch Chorzów
Start Elbląg 26 : 25 KPR Jelenia Góra 30. stycznia 2016 14:00
MKS Selgros Lublin 25 : 30 Pogoń Baltica Szczecin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 31 : 30 Metraco Zagłębie Lubin
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 : 33 Energa AZS Koszalin
18. kolejka - 6/7. lutego 2016 (Sobota / Niedziela)
Energa AZS Koszalin 33 : 26 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Metraco Zagłębie Lubin 25 : 24 MKS Selgros Lublin
Pogoń Baltica Szczecin 24 : 20 Start Elbląg 6. lutego 2016 15:30
KPR Jelenia Góra 21 : 27 Vistal Gdynia
KPR Ruch Chorzów 27 : 17 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
UKS PCM Kościerzyna 28 : 29 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
19. kolejka - 13/14. lutego 2016 (Sobota / Niedziela)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 26 : 27 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
KPR Ruch Chorzów 36 : 25 UKS PCM Kościerzyna
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 35 : 24 KPR Jelenia Góra
Start Elbląg 24 : 32 Metraco Zagłębie Lubin 13. lutego 2016 18:00
MKS Selgros Lublin 25 : 19 Energa AZS Koszalin
Vistal Gdynia 27 : 26 Pogoń Baltica Szczecin
20. kolejka - 20/21. lutego 2016 (Sobota / Niedziela)
UKS PCM Kościerzyna 24 : 29 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 17 : 29 MKS Selgros Lublin
Energa AZS Koszalin 27 : 28 Start Elbląg 17. lutego 2016 18:00
Metraco Zagłębie Lubin 31 : 30 Vistal Gdynia
Pogoń Baltica Szczecin 31 : 24 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
KPR Jelenia Góra 23 : 30 KPR Ruch Chorzów 18. lutego 2016
21. kolejka - 27/28. lutego 2016 (Sobota / Niedziela)
KPR Jelenia Góra 27 : 23 UKS PCM Kościerzyna
KPR Ruch Chorzów 17 : 26 Pogoń Baltica Szczecin
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 : 23 Metraco Zagłębie Lubin
Vistal Gdynia 34 : 28 Energa AZS Koszalin
MKS Selgros Lublin 30 : 21 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Start Elbląg 29 : 21 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24. lutego 2016 18:00
22. kolejka - 2. marca 2016 (Środa)
UKS PCM Kościerzyna 25 : 39 MKS Selgros Lublin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 28 : 35 Start Elbląg 2. marca 2016 18:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 27 : 37 Vistal Gdynia
Energa AZS Koszalin 26 : 23 Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Metraco Zagłębie Lubin 33 : 21 KPR Ruch Chorzów
Pogoń Baltica Szczecin 38 : 27 KPR Jelenia Góra
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.026510000228882