Niedziela, 1.10.2023, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii EUROVIA

Zmiana organizacji ruchu na ul. Browarnej

12.03.2014, 06:59:01 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiana organizacji ruchu na ul. Browarnej
fot. nadesłane
Urząd Miejski w Elblągu informuje, iż  z dniem 12.03.2014 planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu na ulicy Browarnej - na odcinku od ulicy Niskiej do ulicy Jaśminowej, oraz od wjazdu prowadzącego do Straży Pożarnej, aż do wjazdu prowadzącego do siedziby Vectry.

Na w/w odcinkach jezdnia zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego oraz chodnik po stronie wschodniej.  Ruch samochodowy odbywał się będzie po tymczasowej drodze betonowej znajdującego się na terenie nieczynnego torowiska tramwajowego.

Odcinek drogi między ul. Niską, a ul. Dolną będzie skomunikowany z obu kierunków tj. z kierunku ulicy Niskiej oraz z kierunku ulicy Jaśminowej. Natomiast odcinek ul. Browarnej między wjazdem do Straży, a wjazdem do Vectry skomunikowany będzie tylko z jednej strony – od  ulicy Brzeskiej.

Ulica Browarna nie będzie przejezdna na odcinku od Straży Pożarnej do Urzędu Gminy. Ruch pieszy na wymienionych odcinkach odbywał się będzie chodnikiem po stronie zachodniej. W załączeniu mapka ze schematem komunikacji pieszej i kołowej. Organizacja ruchu w takim układzie funkcjonować będzie od 12.03.2014 do 19.04.2014.
 
UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ ruda
  Środa, 12.03

  zamiast wiosennych pantofli Gumiaki se kupie,takie w motylki wiosenne.masakra!!!!

 2. 2
  0
  ~ AlaLala
  Środa, 12.03

  Jestem ciekawa, czy ktoś pomyślał o rodzicach, dowożących dzieci do przedszkola na Browarnej. W tej chwili musimy parkować na jezdni, bo rozkopali sobie chodnik i zostawili dziurę przysypaną piaskiem. Jeśli nadal będzie zamknięty wjazd na Różaną, to nawet od niej nie wjedziemy na parking. To gdzie mamy się bezpiecznie zatrzymywać, żeby móc iść z dzieckiem do przedszkola?! na tych betonowych płytach? I niech ktoś mi nie pisze, że mamy na pieszo dzieci zaprowadzać. Wielu rodziców dojeżdża z Zawady, Nad Jaru, wsi itp, więc ciężko by było przejść się spacerkiem.

 3. 3
  +1
  ~ obatel
  Środa, 12.03

  To będzie czy jest?

 4. 4
  +2
  ~ drgania
  Środa, 12.03

  To na bank że zaczną pękać ściany budynków przy tej betonówce.

 5. 5
  0
  ~ pks
  Środa, 12.03

  te rude to jednak debilki są , se kup te Gumiaki

 6. 6
  --2
  ~ do AlaLala
  Środa, 12.03

  zapewne jesteś gruba i każdy ruch jest dla Ciebie na tyle trudny, że nie potrafisz obejsć się bez samochodu nawet na kilkadziesiat metrow.nie tragizuj, wystarczy zostawic samochod od strony ulicy Robotniczej (tyly przedszkola na Browarnej) i sie przejsc 30 metrow. to az takie trudne ? Kup sobie wózek dla kaleczniakow to przestaniesz narzekać. pozdrawiam cieplutko ;)

 7. 7
  0
  ~ rudy
  Czwartek, 13.03

  ruda zamiast paradować w gumiakach zapodaj szpileczki pójdziemy na piwo czy kolacje

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2517080307007