Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wyniki średnie

19.09.2007, 09:02:15 Rozmiar tekstu: A A A

W dniach 15-16 września br. w Płocku odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w lekkiej atletyce. Brała w nich udział 12-osobowa reprezentacja młodych lekkoatletów MKS Truso.

- Zawody odbyły się w utrudnionych warunkach, zimno, wietrznie) także rezultaty, z małymi wyjątkami, nie były porywające - mówi trener Jacek Licznerski. Najlepiej z elbląskiej ekipy wypadł podopieczny trenera Czesława Nagy średniodystansowiec Paweł Piłat.

W biegu na 2000 m wywalczył srebrny medal. Dwie setne sekundy wyprzedził trzeciego zawodnika na mecie osiągając wynik 6:09.29 sek. - Tym samym uzyskał prawo startu w nieoficjalnych mistrzostwach polski młodzików – małym memoriale im. Janusza Kusocińskiego, który za dwa tygodnie odbędzie się w Słubicach – mówi Licznerski.

Po wyrównanej walce z rywalami czwarte miejsce w konkursie skoku wzwyż wywalczył Mateusz Klach. Sześciu zawodników uzyskało wynik 174 cm i o medalach zdecydowały ilości nieudanych prób. Mateusz w całym konkursie poprzeczkę strącił tylko raz i to zdecydowało o czwartej lokacie elblążanina.

Punktowane dwa ósme miejsca zajęła Łucja Michalska uzyskując w skoku w dal wynik 4.59 m, zaś w skoku wzwyż 130 cm. Pozostali zawodnicy niestety zaprezentowali słabszą formę.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.